Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Ha találsz küld el nekem is​:rofl::sweat_smile:
Egyébként ha kérdezel biztos mindenki szivesen fog válaszolni​:smiley:

természetesen, már én is megtapasztaltam, hogy milyen segítőkész ez a vaper társaság. :smiling_face_with_three_hearts: Na de 2 percenként belekotyogni a nagyok dolgába…? :face_with_spiral_eyes:

2 kedvelés

Várj, segítek…Hallod, @Hett mi ez? :sweat_smile:
Szívesen :kissing_heart:

3 kedvelés

Pandora v2 :wink: szivesen :rofl:

2 kedvelés

Jobb is ha nem tudod miről van szó, itt csak elveszik a pénzed. :sweat_smile:

Ezt aláírom.
Amióta itt vagyok, azóta lett a 2 szettből 4 mod **9 kazán es egy pod​:rofl::rofl:

2 kedvelés

jajj Ispy, tudom mire célzol. :rofl:
2 hetes vaperként jöttem ügyesen kérdezni, mert szerettem volna venni egy második podot. Ugye, mert tudjuk, hogy 1 szett az nem szett.
Mondtátok, hogy nem úgy van az, mert nekem építős kazán kell…
Hát, nagy nehezen ki is választottam a Bishop-ot, egy “bizonyos” akirával. :heart_eyes: Ami egyébként teli találat volt, azóta is imádom.
Ennek ellenére azóta megvettem kb az összes kazánt már, amit ott ajánlottatok, és természetesen mindnek saját mod is kellett… :rofl:
Imádom a vapet :heart_eyes:

4 kedvelés

Nagyon helyes, minden tanknak saját modot! Nem vagyunk mi vadállatok. :joy:

Van ez a topik, ahol mindenki mutagatja amilye van, néha villanthatnál valamit. :sweat_smile:

2 kedvelés

lehet, annak is eljön az ideje. :rofl:

Celebrate Happy Birthday GIF by Best Friends Animal Society

Boldog tortanapot @Ispy :kissing_heart:

4 kedvelés

A jóáras vásárlást az ember sosem tervezi, hanem belefut az akcióba és költ :joy:

1 kedvelés

@Ispy Boldogat!

Happy Birthday GIF by Karl's Bait & Tackle

2 kedvelés

Ábrándos Véép napot :+1::hugs::muscle: BVSz @Ispy

2 kedvelés

@Ispy

Boldogat

2 kedvelés

Boldog Vaperina Szülinapot és köszönet az Országos Vépellátó Szolgálatban nyújtott hathatós tevékenységedért! :partying_face:

(Ui.: Tegye fel a kezét, aki vett-kapott vagy fog venni-kapni @Ispy től vape cuccokat! :smile::wink:)

1 kedvelés

Don Dicódes @Ispy buon anniversario vaperina

2 kedvelés

1 kedvelés

Micsoda szerető upsz akarom mondani szerelő lennék ilyen kézzel :joy:

Nem tudnék ujjat mondani…:grin:

Egy keményebb dolgot tudnék. Ha 4 karom lenne ilyen kézzel . Akkor én volnék a kavésbbé csodálatos Pókember :joy:

1 kedvelés