Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Adok még egy kis esélyt a törpének de nem érzem úgy hogy kifogunk jönni :face_with_symbols_over_mouth:. Be horpad a felyem olyan mint ha elfelejtettem volna hogy kell mtl-ezni :rofl::sweat_smile:. Kell nagyobb afc :expressionless:

1 kedvelés

Ez nem tudom, milyen állat, de ez nem egészen olyan, mint az enyém. Az Dvarw 16 klón, de az 5 darab afc -vel érkezett, és a legnagyobb 2 lyukúval nekem bejön. Körülbelül a By-ka V8 középső mérete, vagy huzatosabb sokkal, mint a Galaxies, úgy, hogy minden nyitva rajta, fúratlanul. Ezzel már el is árultam, hogy a Galaxies huzatszabályzóit nem csak hogy teljesen kiiktattam, hanem több helyen fúróval tágítottam is rajta, hogy nekem jó legyen.

Egész nap tesztelem a bájkát, de nem birok vele betelni. Sőt, a Kanthal A1 29ga huzal is nagyon jól bevált nekem…:hugs:
2.5 magon, 5 menet, 13.5 watt, tiszta tökély…:grinning:

Este olvastam prohardveren, hogy a több mint 2-3éve tőlem vett Dvarw-K azóta is használatban van megelégedéssel, pedig 6-7 éves az a tank. Porlasztó beszerzésiforrás után érdeklődött és rémlett az avatar. Szerencsére tudtam neki megbízható EUs shop-ot ajánlani az 1.8Ohm-os SOCC pori beszerzésre. Azért örülök, hogy rta-ra váltottam akkor :slight_smile:

1 kedvelés

Elég nehéz hozzá szerezni,de nem lehetetlen csak kár hogy nem kanthallal tekerik.

1 kedvelés

Szia! Olyan nekem is van, bár már nem használom, szerettem. Annak a poriját újra lehetett tekerni.

Azt a mütyűr coilt én nem tekertem meg, sőt akkoriban még semmit sem…pedig darth vaper yt video is volt róla, de túl szöszmötölős meló az számomra

1 kedvelés

Régebben szinte csak az volt,gondolom örült neki mindenki akkor :smiling_face:
Nem mondom,kicsit nehezebb megtekerni mint az rta-kat de semmi sem lehetetlen,kidobtam a huzalt belőlük és kanthallal tekerem meg néha​:wink:

1 kedvelés

Akkoriban volt pénz mindenre…ötvenesével rendeltem a porikat…3Eur/5db áron :smiley:

1 kedvelés

…igen és üvegszállal. Többnyire jobb lett, mint a gyári.

1 kedvelés

A legnagyobb fejlődést abban látom a tankoknál, hogy ugyanezért a th feelingért amit most 3-4 mg/ml-nél érzek akkoriban 12-15mg/ml-re kellett keverni

Én nem tudom, hogy van ez, de én hatossal kezdtem és a mai napig is ezen az értéken vagyok.

Hihetetlen tőlem,de azt még nem próbáltam :grin:itt az ideje :stuck_out_tongue_winking_eye:

Uccu! Ne fogd vissza magad! D:

1 kedvelés

Írd majd meg a véleményed…érdekel, még ha már nincs is meg nekem. Mégiscsak az első minőségi tankom volt :slight_smile:

1 kedvelés


Egyenlőre ka 1 muji kombóval 3 Baccos Ankara aromával :wink:

4 kedvelés

bakker…azért ez a tank időtlenül szép, na :+1:

3 kedvelés

Ilyenkor mindig elcseppenek, ó egy dvarw…de nem, nem kell az.

pedig ez sem megfolyós :wink: :smiley:

1 kedvelés

Nézd…nem azért mert szeretem :grin:de nekem hozza az ízt amit kell,nem folyik meg nálam legalábbis,hangja nincs !
Majd jövőre,hátha rábeszéllek :stuck_out_tongue_winking_eye:
De csak arról az oldalról ahonnan én rendeltem :crazy_face::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés