Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Kinga, olvastam a teszted a Kayfun x-ről. Nekem is van egy, tegnap mint kiderült, eredeti. (Kéz alól vettem olyantól, akinek a a vape sehogy sem jött be.) Múlt hét péntek óta használom rendszeresen. Nem okozott csalódást, azonban meg kell jegyezzem, igazad van a kazán melegedésében, bár ez beáll láncnál is egyensúlyba kb. 40 celsiuson. Nem befolyásoló tényező. Azzal is egyetértek, hogy könnyű túltölteni és akkor szörtyög. Nekem viszont kiváló ízeket hoz akár gyümölcsösnél, akár desszerteknél egyaránt. Legalább olyanokat, ami vetekszik a kedvenc, bár azóta behalt podommal. Öt nap intenzív (kizárólagos) használattal még mindig nagyon jól jöttek az ízek, pedig lefolyt a garatján már legalább 40-60 ml különböző leves. Ez volt az első szerelése általam. Ha negatívumról beszélek, az a számomra egyelőre nehézkes szerelhetőség. Mikroszkóp alatti mikrosebészeti eljárás. Ma a kocsimban a mod menet közben a rázkódás és odaütődés hatására a 12,5 w-ról átállította magát a pohártartóban 200 W-ra és ez kinyírta a vattázást. Hevenyészett körülmények között szereltem újra, túl sok vattával. Ennek ellenére hozza az ízeket. Szerintem ez egy valóban jó holmi. Igaz, csak 4 poddal és RTA-ban a B3-mal tudom összehasonlítani, de tutira megtartom, mert jellemzően adja azt, amit szeretnék. Ez szerintem egy nagyon átgondolt, atemtechnikai szintű precíziós szerkezet.

4 kedvelés