Már megint jön a hülye kérdéseivel

Sziasztok! Ismét jövök az agyrohasztó kérdéseimmel…
Keverném be a cuccokat, de arra kellett rájöjjek, hogy megint kevesebb üvegem lehet, mint amennyi kellene.:smiling_face_with_tear::person_facepalming:Pedig azt is rendeltem, de elszámoltam magam fixen… Ki miben oldja meg a tárolást? (Értem ezalatt, ami egy sima háztartásban is megtalálható, pet palackban nem szívesen tárolnám.) Befőttes üveg celofánnal a tetején úgy jó nagyisan…? :rofl:

1 kedvelés

Szaladj el a gyógyszertárba és vegyél néhány cseppentős üveget, vagy flakont. Azok nagyjából jók lesznek. Ugyanígy jól jöhetnek az ott kapható 0,5 decis, vagy decis barna üvegek is.

7 kedvelés

Így van, gyógyszertár barna üveg. Befőttes csak ha hektó számra kevered az ízeket. :grin:

6 kedvelés

Gyógy.barna üveg 150 pénz csavaros kupakkal,és olcsóbb mint a műanyag akármelyik shopban. (10,50,120 ml ) bár én meg sem szólalok :grin:

3 kedvelés

Köszi mindenkinek a gyors a helpért! :blush::black_heart:

1 kedvelés

Anyu hogy áll a gőzöléssel :smiling_face: hamár belerángattad ha jól emlékszem :grin:

Imádja, azóta is nyúzza a kis készülékét :blush::grin:
Csak ő úgy gondolta,hogy mindenféle íz kell neki, én meg nem győzök keverni… :rofl:
Mondjuk egy hétig kaparta szerintem a torkát a 15mg, szóval most sutyiban kevesebbet kevertem. (12mg)
Határozottan jobban érzi a tüdejét, kapott CBD olajosat is, mert sok jót olvastam itt is, meg a bolt oldalán a véleményeknél, nála meg beütött a lumbágó és hozzá csaptam a rendeléshez,mert annyit szenved tőle …
Lényeg annyi,hogy öröm és bódottá van, imádja a kis Luxe-át, bazira élvezi az ízeket, és utálja a vattacukros unikornis fingot :rofl:(Full Moon Hipnotyze asszem)
De még sajnos elnyom egy-két analógot, idővel ha megtalálom neki azt a dohi vonalat, ami bejön, akkor lesz talán esély arra,hogy totál elhagyja.

5 kedvelés

Igazán klassz :joy:
Khm lumbágó :thinking:
Milyen szetyemotya az ami segít ezen a derékfájáson :grin:
Egy haverom kérdezi :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face:

1 kedvelés

sok sex…

2 kedvelés

Az addig oksa,csak én legyek alul :joy:
Ja ,és felűl egy hölgy a félreértések elkerülése végett :joy:

2 kedvelés

az mind1 csak sok legyen…

Előbb megvárom a rendelést,utána telefonálnom kell ezek szerint :joy:

engem ne hívj… :smiley:

2 kedvelés

Anikó gyere már pár percre mert vettem BBW olajat vagy mit és ki kellene próbálni :joy::joy::joy::joy::joy:
Vagy rosszul írtam ? :thinking:

Amúgy viccet félre téve, túl van csontkovácson, masszőrön, traumatológián, már 3-4 hónapja alig bír menni, szóval úgy voltunk vele, hogy próba cseresznye… Meglepő, de használ valamennyit.
De így széttrollkodni itt a szisztémákat, ejnye…:rofl:

3 kedvelés

Örülök neki hogy nincs más baj :hugs:
Az addig ok de mi az a szuperűberbrutál cucc :grin:
Foglalkozási ártalom nálam és én nem vetkőzök le egy férfinak sem ! :joy::joy::joy:

:flushed:na ilyet sem csináltam még :flushed::flushed::flushed:

Liquidhall-os. A semmilyen ízesítésű. ( Árulnak ha jól rémlik lime-osat?)

Mi ez?

Valahogy kétszer ment el a firkálmányom :flushed:

2 kedvelés