CBD e-liquid ajánlásokat kérek

Sziasztok!

Tennék egy próbát a CBD gőzölésével mert jól jönne egy kis relax :wink:
Ki, mit, honnan, pozitív/negatív tapasztalatok is jöhetnek :slightly_smiling_face:

Köszi!

2 kedvelés

Szia én úgy konkrétan márkát vagy egy cdb nem tudok neked tudok ajánlani. Rengeteg féle van . Amire figyelni kell hogy 0.2 alatt Tetrahidrokannabinol tartalmazón. Ez az amire figyelni kell . 10 * 25 50 100 kivonat . Meg most mar több féle , is van szerintem . A lényeg az egészben hogy a megadót THC anyag alatt legyen az egész. Ami 0.2 .alatt kenne hogy legyen . EZ NAGYON NAQGYON FONTOS! de erre a gyártok is nagyon figyelnek. Ha a feletet találnak nálad hatóanyagban az sajnos már drog kategóriának minősül. EZAZ A MIRE NAGYON FIGYELJ ODA ! HOGY KIS HAZÁNKBAN A TESZTED AKKÁR Pozitív IS LEHET ! Ilyenkor ha problémád is van nyugodtan mondhatod hogy CBD fogyasztottál JÖNNEK MAJD A SOR kérdések a HATÓSÁGNÁL. Nyugodtan nevezd csak meg az oldat. Bizonyos százalék alatt nem lehet károd belelőé. Csak a teszted piros lesz esetleg. DE MÉG EZ SEM BZTOS DE LEHETSÉGES!!!.
Élmények Stb STB STB
Összeesésben egy nem egy rósz dolog . Az van kiszedve a thcból ami a lényeg. Persze én rögtön túl nyomtam a dolog lényegén :slight_smile:
100 as at nyomtam rögtön egy Ripley RDTA - ból Újra tekertem és csak vattára csepegettem. El szívtam kb 5 ml litert ami nekem elsöre sok volt . Nagyon éhes lettem és nyugodt :smiley: Kajáltam egy csomó gyümölcsöt. Majd elkezdtem egy aktuális könyvet olvasni. Utána jött egy pont hogy én most akkor meditálok egy nagyot .Amiben nagyon nagyon sokat segített . Kedvenc zenémet beraktam és sikerült egy 30 perc körüli irányítót meditációt összehozni .Amin én mégis lepődtem elsöre. Azóta mindig van itthon ,Jóga ázás közben sűrűn előkerül. Na meg persze teliholdkor amikor szívesen vagyok a szabadba akkor is meditálok vele egye nagyot. Nekem egy nagyon kellemes dolog az egész. Amikor alkohol kevertem az nem volt jó kellemetlen a dolog volt mivel az alkohol szerintem jóval erősebb. relax hoz tuti jó :star_struck:… Nekem ezt hozza remélem segítettem neked . Üdv

2 kedvelés

Jó reggelt :slightly_smiling_face: engem is érdekelne a dolog egy kóstolás erejéig. Kíváncsi vagyok.
Ha megvan a konkrét rendelés, kérem szépen az oldal nevét
Köszönöm

3 kedvelés

Itt van, csak most épp nincs.

https://liquidhall.com/e-liquids/cbd-2/cbd-e-liquid-lemon-haze-10ml-2

4 kedvelés

https://liquidhall.com/e-liquids/cbd-2/cbd-e-liquid-10ml-2
A legjobb értékelésű.
Adagolásra figyelj :wink:

7 kedvelés

Igen ez fontos mert nem pszichoaktív:) de azért valami van még is csak :slight_smile: olyan chill out os minden

2 kedvelés

Maszat! Köszi a kimerítő választ! :clap:
Teszek egy próbát :wink:

1 kedvelés

Persze felébredt bennem a kíváncsiság, de az íze…
Az íze milyen, mihez hasonlít, esetleg ízesítik?

1 kedvelés

Én amiket próbáltam cannabis izé volt :slight_smile: Vagy is azt mondták olyan :rofl: én nem tudom
De van amit felpörgetnek valami másik ízzel

3 kedvelés

Jaj! A cannabis-nak nem olyan jó íze van.:pleading_face:
(Állítólag azt hallottam.:grin:)
Köszi az infót!

1 kedvelés

Nem is az íze miatt kedvelik :rofl::rofl:
Én mondjuk az illatára lennék kíváncsi (is)

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.