Cbd booster

Sziasztok mostanság elég nehezemre esik esténként elaludnom
Igazából nem mostanság mivel ez a probléma pár éve fennáll
Arra gondoltam hogyha immáron 3. Hónapja vapelek
Esténként jó lenne egy kis relax itt olvastam is egy cikkben a CBD tartalmu liquid használatát gondolom ez az alváshoz is segíthet szóval
Valaki próbálta ezt a fajta CBD boostert? Leírás alapján 50ml alaplével lesz a legjobb illetve nikotinmentes
Ezzel nincs is probléma de ehezz rakhatok + ban aromát is? Egy kis desszert estére hogy adjuk meg a módját rendesen :smiley:

Szia!
Aromát rakhatsz, csak nikotint nem.
Mindegyiknek van mellékíze (legalábbis amit én próbáltam) úgyhogy az aroma szerintem kell, nem csak adható hozzá :blush:

5 kedvelés

Tényleg jó alváshoz? Nekem is évek óta gond…megalapozott véleményt kérnék. :+1:

(Szóval nagytestű, alvászavaros pörgős agyú jószágnak kéne…)

1 kedvelés

Nekem az olaj semmit sem segített az alvásomon. :slight_smile: Párom orvosira jár, ott a melatonint ajánlották, ha valaki nem szeretne altatóhoz nyúlni. Nem addiktív, de ezt is azért mértékkel, és semmiképp nem hónapokon át napi szinten. 20mg a plafon ami nagyonmax egyszerre ajánlott, 3mg-nál már talán segített nekem valamit… Most 4mg-ost rendeltem pont tegnap (negyedelhető) , 100db postával 4000ft… De akár DM-ben is kapható 1mg-os, én azzal “teszteltem”.
Hormon, amit amúgyis termel a szervezet elalváskor.

Nekem 2 hetente a délelőttös műszak első pár napjában kell, mert olyankor 3-4 órát is örülök ha sikerül aludni…

4 kedvelés

Köszi :+1:

2 kedvelés

Nálam amúgy ugyanez, este jár az agyam mintha muszáj lenne, utána meg már azon b*szom fel magam, hogy mindjárt kelek, de még nem aludtam… Bezzeg délután 2 perc alatt el tudok aludni tv nézés közben… :smile:

3 kedvelés

Szintúgy nekem is a délelőttös műszakhoz átállás olyan higy kb nem is létezik
Ezért akarom kirpóbálni ezt a cbd dolgot de hogx mondtad ezt a melatonin cuccost es h van dm-ben is a héten még ráfanyarodok :smiley:

2 kedvelés

Elvileg, ellazít meg segít kikapcsolódni ee szerintem még januarba adok neki egy probat :slight_smile:

2 kedvelés

Elviekben sem ismerem nagyon.
(Gyáva is voltam venni, meg nem is tudom, melyik a jó :slightly_smiling_face:és hogy igazoltan mikre…)

Hát figyelj bajod nem lesz tőle fixen :slight_smile: