Keverés, de hogy?

Gondoltam kipróbálom a cbd-s aromát. Itt olvastam róla. Vettem egy ilyet:


Teljesen elbizonytalanodtam a bekeverését illetően. 20 ml pg-s aroma van 60 ml-es flaskában. Hatásfokban van jelentősége esetleg, hogy milyen arányban keverem? Keverhetem 8-as nikotnra, vagy inkább hagyjam nikotinmentesen, mert, hogy ez nem arról szól. Lehet én gondolkozom vagy misztifikálom túl a dolgot, azt közben csak egy sima aroma a keverést illetően? Nulla tapasztalattal a hátam mögött kérdezem ezeket. Elképzelésem sincsen milyen ízre számítsak, mivel ez a vonal eddig teljesen kimaradt az életemből. Anno nekem a cigiben sima dohány volt, extrák nélkül. Válaszaitokat előre is köszönöm.

Cbdt nem keverhetsz nikotinossal!

2 kedvelés

Na ezt nem tudtam! Köszi! Még szerencse, hogy megkérdeztem.

Mi van egyébként ráírva?

2 kedvelés


Azt sem tudom konkrétan, mi lenne a helyes válasz a kérdésedre. :joy::joy::joy::joy:

2 kedvelés

“Portata dei Bambini” Ez a vége. Gondolom kifelé menet a portán igyak egy üditőt. :joy:

Honnan rendelted, nem találom :thinking::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Oldalunk egyik kedvenc olasz oldaláról.
https://www.tisvapo.it/prodotto/snoopify-liquido-scomposto-20ml-da-vinci-mods/

1 kedvelés

Teee, a képen nem a snoop dogg van? :grin:

De! Lehet nem véletlen. :joy::joy::joy::joy:

Na akkor tuti beájulsz tőle

500x500

Nekem nem igazán egyértelmű, hogy a 27% mit is jelent. Az aromában van annyi, vagy a kész liquidben lesz, vagy… Nem is tudom. :joy:
Öntsd fel nikotinmentes alappal, aztán próbáld ki, de eleinte csak esténként otthon.
Csípős , nem jó íze lesz szerintem :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha olyan lesz a szemed mint Snoop-nak akkor tuti cucc :grin:

Á nem, ha tényleg csak cbd van benne, akkor nem :joy:

2 kedvelés

Nézegettem az oldalon, ahol vettem, de nem erősségem az olasz. Viszont az egy olyan nyelv, amire legalább nem is próbáltak megtanítani. Vagyis nem a rendíthetetlen ellenállásomnak köszönhetöen nem tudok olaszul.:joy: Használhatnám a fordítót, de az a gyengéknek való,akik nem szeretnek veszélyesen élni. :wink:

1 kedvelés

Semmi normális nincs írva róla. A lényeg az egészből, hogy élvezd a kannabist legálisan :joy:

Én rá írnék előtte Snoop-ra :laughing:

Vagyis ez olyan kannabisz , amitől lehet büdös az leszek, de vidám az nem. :joy::joy::joy:

Legfeljebb nyugodt, nem fogsz izgulni a szagod miatt :joy: