Már megint én ... :D

Sziasztok! Sose fogok rájönni hogy kell házi levest készíteni, de nagyon nagyon hálás vagyok az eddigi kimeríthetetlen segítségetekért. Sajnos az én agyamba nem fér bele (más területen vagyok kiemelkedő :smiley: )
Úgy tűnik végre sikerült Smok Novo 4-el áttérnem és ezzel sok-sok éves átkot magam mögött hagynom.
Az egyik kérdésem: Hol lehet kapni ehhez pót podfejet ahol nincs minimum rendelési érték?
2.) A revolute California és Virginia ízek jöttek be nekem. Kapható bárhol nagyobb kiszerelésben kész folyadék? 10ml-nként iszonyú drága nekem :frowning:
3.) Ha a jövőben már nagyon magabiztos leszek, milyen készülékeket érdemes nézegetni ami “karcsúbb”, és ugyanúgy kell szívni :smiley: mármint hatásilag. A mostani Novo4-em tökéletesen jó kezdetnek, de szeretnék felkészülni ha majd ott tartok mik jöhetnek szóba :slight_smile:
Nagyon köszönöm a további segítségeket és megértést :smiley:

4 kedvelés

Szia :smiling_face:jól tetted hogy áttértél :hugs:
Nem bonyolult keverni menni fog az neked is,itt vagyunk segítünk benne :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ízben,aromában kellene hasonlót találnod,Virginia az van pár shopban.
Podfejet csak a mumus vu.-nál láttam 890-ért/db

3 kedvelés

Mi a honalp cime ? Mumusra csak ilyeszto horror filmeket dobott ki :see_no_evil:

Vaping Underground :rofl:

Köszönöm :see_no_evil::rofl: most emailezek veluk mert nem engedte a rendszer hogy rákattintsak , gobeolom mert 5000ft alatt vagyok

Kész leves drága. Ha nem lenne az szerintem senki sem pancsolna itt házi kotyvalékkal. Ha nem kapni sehol podfejet, akkor inkább javaslom egy nevesebb gyártó termékét megvenni, amihez van.

A smok név egyébként is a probléma szinonimája a vape világában…

De igen. Hogyan jönne össze másként a Vadász csoki? :rofl:

Mondjuk képzeld el egy alternatív világban, ahol minden sarkon van egy vép bolt, ahol a kész levesek mellett a bolt is készít saját keverékeket. Csak bemész és megveszed. :sweat_smile:

Igazad van. De tudod, ez olyan dolog, hogy rántott húst, marhapörköltet és sok mást is lehet kapni, mégis sokan úgy tartjuk, az igazi otthon készül. Persze majd jön a mesterséges intelligencia, belenéz a szemedbe, megvizsgálja a vizeletedet, esetleg kérdez még egyet, aztán legyártja az ízlésednek totálisan megfelelő tápanyagot, ráadásul olcsóbban, mert nagyker áron jut hozzá az alapanyaghoz. A vape terén ezért (is) vagyunk mi fontosak itt. :joy:

Pontosan ezekre kertem javaslatot :slight_smile: melyik keszulek johet még szoba ami haosnlo de kicsit “többet ad” .
A levest ha sikerult volna megcsináltam volna. Eletem azon (hosszu ) szakaszában vagyok amikor a nevemet is orulok ha össze tudom rakni fejben annyira szét vagyok csúszva (no meg az alvásmegvonás is közre játszik persze ). Elolvastam 5x amiket elozo posztomnál írtatok es ereztem hogy nagyon lebutítottàtok számomra hjgy érthető lehyen de így se jött őssze
Egyenlőre teljes káosz. Mar irni se tudok :frowning:

megvettem életem első (egy fokkal) komolyabb gépét - Thelema mini. De valahogy nem az igazi. a Smok novo4 lepipálja. Van TH-ja, tüdőmön is érzem, míg az újnál nem- sőt valami “kellemetlent” is olyan “csípős” szerű . Füst is smok-nál lágyabb de “zúzósabb”. Nem értem :frowning: ajánlást nem kaptam szóval én magam böktem rá egyre , ez lett az eredménye :frowning:
Megnéztem utólag a teszt videót róla, és kiderült kazánt se lehet mást rátenni gyakorlatilag. Nem tudom a készülékben vagy bennem van-e a hiba hogy többet/ mást vártam, de nem hogy jobb mint a novo4, alul is múlja :frowning:
(1,23-as pori van benne, 10w-on használom- de minden más wattal is végig nyomogattam úgy se éreztem különbséget igazából. Nem is tudom Ti hogy csináljátok :smiley: )

Nehezen. :rofl:

1 kedvelés

Miért ne lehetne más tankot rátenni? 510-es csatija van…:thinking:

1 kedvelés

Hagytad állni mielőtt szívni kezdted feltöltés után?

1 kedvelés

Egyébként azt írtad, hogy majd a jövőben, jó, oké, ez már abban van, de nem tudtam, hogy 1 hét múlva akarsz venni. :sweat_smile:

igen :slight_smile:

hát sajnos a wattokhoz, feszültségekhez stb nem értek, de Fehér Tomi videójából én úgy értelmeztem. Felsorolta szerintem összes létező kazánt mik nem lesznek jók hozzá :smiley: egyet mondott hogy lehet próbálkozni de nem lesz az igazi ezzel a mod tulajdonsággal.

csak nem értem miért ennyire más a kettő, mármint azt reméltem jobb lesz a smoknál az új, de elemeiben más világ és nem tudom miért ha porlasztó elven működik és elvileg a thelema egy-két fokkal komolyabb cucc… :frowning:

Minden tisztelettel, mert úgy látom nagy név vagy a vape világban , de eddig nem éreztem részedről a segítő szándékot. Csak kritikát fogalmaztál meg élesen (ami nem gond, csak nem jött mellé a javaslat hogy akkor mit hogy kellene :slight_smile: )

Bocs, de huu hogy írjam finoman, butaságot mond. 22-es rta rámegy, simán tudod használni. Az akksi miatt nyilván nem Dl re, de Mtl re igen!

5 kedvelés

azt mondta “lehet használni RTA-kal de nem lesz teljes az élmény”.

Simán képek alapján látszik,hogy mindkettő jó rá.Tank 22mm-es átmérőig pl. :slightly_smiling_face: