Már megint én ... :D

nekem most sem az :smiley:

Nézd. Én is egy beepitett akkus picike moddal kezdtem, poris tankkal. Vaporesso gtx one-al. Váltottam rta-ra és azzal is használható volt simán.
Szóval pláne az elején, nem éreznél különbséget, hogy használod ezt vagy veszel valami drágábbat. Ha már tudod, hogy tényleg ezt az utat választod, akkor érdemes egy másikba beruhazni.
Szerintem

3 kedvelés

Vegyél egy rta-t, és megtanitunk hogy kell megepiteni. Féltem tőle, de nagyon egyszerű!

3 kedvelés

nincs más út, csak előre :slight_smile:
De nem kaptam javaslatokat mi jó. Azt megtudtam hgoy a “smok” szitokszó , ami új infó volt nekem mert az is olyan “minőséginek” tűnt nekem videók/ népszerűség alapján.

10éve volt utoljára eszköz a kezemben, az még a vatelines korszak volt. :smiley:

1 kedvelés

De miért érezhetek ekkora különbséget a két készülék között? :thinking:

Próbáld ki, hogy kicseréled a porit egy újra, hagyod 10 percig állni legalább feltöltés után
1.2-es porit én 11 Watt körül kezdeném, és fél watton ként mehetsz feljebb ha nem jó.
Ha írsz keretet, és rta is jöhet, akkor könnyebben adunk ajanlasokat, konkrét tippeket.
@ispy azért nem adott konkrét ajánlást, tippet, mert az első posztod alapján, nekem is úgy tűnt, hogy nem mostanában lesz rá szükséged

2 kedvelés

Smok akkor még jobb minőséget csínált bár sok választás nem volt…

0-.6-osom van pót porlasztók. Azt hány w-n kezdjem?

Nem tudom, olyat nem használtam sose. De elvileg rá van írva az ajánlott tartomány

Nah……nem voltam rest és megnéztem ezt a………
1500 mA :thinking:nekem kevés lenne még mtl re is .
A modra bármelyik 22-es RTA t rá tudod tekerni elmondta a srác :grin:
Ha nem érzed jónak akkor váltani kell egy jobbra.Aspire nautilus bármelyik,ha porlasztó a cél amihez bvc porlasztó kell és tudsz mutyiban is vásárolni hozzá.
Ha tényleg egy jó ajánlást szeretnél akkor
Dicodes 21700 & Diplomat Rta :stuck_out_tongue_winking_eye:
Levezettem,ajánlottam innen rajtad múlik :stuck_out_tongue_winking_eye:

köszönöm :slight_smile:
A szettet majd pár évvel (és pár fizetésemeléssel később :smiley: )
De legalább már kezd összeérni a sok-sok infóból némely :slight_smile: :hugs:
No most hogy tényleg átálltam , megyek vissza újra feldolgozni az infókat a “házileveses” posztomhoz hátha végre ott is belobban elmémbe némi értelem :yum: :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: :smiley:

Kezdetnek tényleg jó lehet a diplomat ahogy @Zolika irta, nem is horror az ára és nem is egy bonyolult szerkezet. Mellé még veszel egy cserélhető akksis modot, előbb utóbb lehet dicodest, de először valami olcsóbb is megteszi, és egy időre jó vagy.
De javaslom mielőtt másik modot vennél, azért kérd ki a már használók véleményét :joy::hugs:

úgy lesz köszönöm :slight_smile:

Kevesen használnak itt porlasztós kazánokat, sokan évekkel ezelött vettek utoljára.
Sokkal inkább rta-kat tudnak ajánlani.

3 kedvelés