Eldobható e-cigaretta? Ki mit tud róluk, ki mit próbált a témában?

Sziasztok!
Megosztanátok velem esetleg tapasztalataitokat?
Sokszor voltam olyan szituban, hogy

  • csak azért vittem táskát,hogy minden e-s cuccom beleférjen
  • jól megfolyt sajna a tankom a zsebemben
  • vagy olyan helyre voltam hivatalos,ahol mondjuk diszkrétebben illett volna gőzölnöm,mint azt a gépem csinálta :slight_smile:
    Na a fenti eseteken kiindulva gondoltam venni B verziót,az eldobható e-cigit…
    Köszi,ha van véleményetek, tapasztalatotok és megírjátok. Andi
4 kedvelés

Szia,

én tuti nem vennèk, felesleges pénzégetés és szemétgyártás.

Nem tudom mi a szetted, de inkább valami kicsi podra gondolnék.

3 kedvelés

Szia!
Az eldobhatós változatot én sem javaslom. Akadnak egészen kicsi podok (ahogy @ispy írta) amik tökéletesek erre a célra.
A családban több mint egy éve elnyűhetetlenül teljesít szolgálatot egy-egy Vaporesso podstick. Akármi is van épp használatban, mindig vissza-visszatérünk hozzá. Hogy mennyire szeretjük, jól példázza, hogy soha fel sem merült, hogy megváljunk tőle. Egyikük ugyan távozott, de jó ügyet szolgálva tette és remélem teszi a dolgát továbbra is.
Ezernyi hasonló eszköz van a piacon, nem drágák (ez viszonyítás kérdése tudom) és lényegesen olcsóbban is jössz ki, mint az eldobható esetén (szerintem).
Pl. Geekvape Stylus, Voopoo Vinci- Vinci X, Drag S, Drag X, Oxva stb a sor végtelen…

4 kedvelés

Vagy amire még gondoltam, hogy egy beépített akksis mod, olyan 2000 mA-es, ezek nagyon picik és egy felső levegőzésű tank, azok nem folynak meg.

De tényleg jó lenne tudni mit használsz, dl, mtl, rta, porlsztós tank stb.

5 kedvelés

Szia Andi! Nálunk is sokszor előfordult hasonló eset nejemmel! Ő egy Drag X plust használ állandóra! De sajna akadnak olyan szituációk amikor hivatalba, rendezvényre még ez a készülék is nagy (annak ellenére hogy nem folyik) ! Ezekre az esetekre beszereztünk egy UWELL Caliburn G POD-ot ami tökéletes! Kimondottan kicsi, porlasztót tudsz cserélni, bármilyen levessel fel tudod tölteni, nem folyik! Szóval csak ajánlani tudom! Érdemes körülnézni a kínálatokban, de szerintem még ilyen szituácíókban jelenleg az egyik legkomolyabb versenyző a piacon!

6 kedvelés

Szia, tarot mini-t és obs cube-t használok, gyári tankkal dl porikkal. Általában a szellőzőn folynak, persze elzárhatnám mindig amikor táskába teszem, vagy kitámaszthatnám,hogy függőlegesek maradjanak stb. Ugye a másik probléma a nagy gőz kérdése, mert habár a hétköznapokon szeretem, de ugye amit írtam is van ahol nem engedhetem meg magamnak. Amiket írtatok pod-ok, megoldás lehet, legfeljebb nagyon pici tubusban viszek majd lötyit magammal. Azért gondolkodtam az eldobhatóban, mert keskeny és lapos , na meg ugye teljesen zárt, se nyílás semmi nincs rajta illetve mivel előre töltve van,nem kell plusz liquidtartót vinnem magammal. De köszi a tippeket ránézek a felsorolt típusokra.

4 kedvelés

Nem tudom egy ilyen dl tank után egy eldobható fogpiszkáló milyen élményt tudna nyújtani, bár van egy tippem. :sweat_smile:

…mennél rögtön cigit venni :rofl:

Ez a szett így 11 centi magas és 161 gramm…csak mintának.

1 kedvelés

Sziasztok!

@Viktor_Hajdu igen, azóta is használatban van! :slightly_smiling_face: Múlt héten melóban láttam, hogy használja. :slightly_smiling_face:

Ha ilyen pici méretre vágysz, akkor a teljesség igénye nélkül :

  • Vaporesso podstick
  • Uwell Caliburn g
  • Geekvape Wenax Stylus
  • Joyetec Eroll Mac

Az eszközök mellé, még annyit mondanék, hogy nikotin fogyasztási szokásaid függvényében akár nikotin sóval is érdemes lehet próbálkozni, és akkor nem kell mellé plusz liquidet sem vinned, illetve feltehetőleg kevesebbet is fogod hasznalni, ami méginkább javíthat a helyzeten.:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszi a tippeket mindenkinek. Volt podom régen,így belegondolva,amiket írtatok valóban okosabb egyre visszatérni, mint az eldobhatókkal szemetet kreálni…nameg a költséghatékonyság. Megnézem az említett podokat és választok inkább közülük.

7 kedvelés

Szia, végül ez lett :slight_smile:


14 kedvelés

Szia!
De jó döntés! Gratula hozzá és használd egészséggel!!! Remélem sok-sok örömöd lesz benne! Kicsi, elegáns és édiiiiiii! :wink:

6 kedvelés

Használd egészséggel! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Használd egészséggel :blush:

6 kedvelés

Szia! Csinos darab! jó gőzöket vele!

5 kedvelés

Jujj de szép! :heart:
Használd egészséggel!
Belinkelnéd, ha megkérlek?
Ehhez rta fej is van?

4 kedvelés

Rba van hozzá, több féle is, de korlátokkal rendelkezik erőteljesen.:slightly_smiling_face: Van akinek bejön( @anon40018559 ), és van akinek nem . Nekem nem, amúgy nagyon szép, és gyári porlasztókkal nagyon jó is.:slightly_smiling_face:

5 kedvelés

És csak magát a modot is lehet kapni?

3 kedvelés

Ez egy pod, de Drag X plus néven lehet kapni mód formában is, ugyanolyan, csak arra bármilyen RTA-t rá tudsz tenni.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

A drag x-nél már emeltek a volton? Mert a dragnál ott volt az a 3.7 gond. :thinking:

1 kedvelés

Nem. Egyébként 4.1V a plafon. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés