Manórúd helyett

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne,hogy a lányom,az eddigi manórúd helyett szeretne valami ahhoz hasonló méretű,vagy legalábbis nem sokkal nagyobb podot. Bár nem tudom,podból létezik-e felújítható,mert porlasztókat nem szeretnék vásárolni hosszú távon. Vagy esetlegesen valami nagyon mini méretű rta. A gőzmennyiség számára elhanyagolható,inkább az ízek,azok közül is a gyümisek fontosak neki. Nem bonyolítanám túl a mod kérdést sem,szerintem valami egyszerű csőmod fazonú kellene. Természetesen minden valami nagyon csajos kinézetben. Elmondása szerint a manórúd “drip tip”-jének a formája is megfelelő számára,de nem ragaszkodik hozzá mindenképp. Mit tudnátok ajánlani,ami tapasztalatotok szerint megfelelő lehetne?Segítsetek,egy kétségbeesett apának! :joy:

1 kedvelés

Hát vannak rta pod-ok voopoo, vxv soulmate, de pnp rba is van wotofo-tól voopoo-tól. Geekvape aegis boost pro. Bod rta




2 kedvelés

Szia,

Csőmod szerű pod, bár nem túl csajos: :slightly_smiling_face:

https://prestige.aspirecig.com/zero-g/#

Nemrég vettem egy ilyet tartalekba. Adnak hozzá rba fejet.

2 kedvelés

Szia.
Asvape hita+ rba fej hozzá :grin:

3 kedvelés

Hát van alternatíva, nem tudom mit szólnak hozzá Viktorék meg a haverjai :slightly_smiling_face:

https://vaptiobeco.co.uk/beco-bar-2/

Nagyon köszi a válaszokat. Ahogy elnézem ez nehezebb lesz mint gondoltam. Megpróbálom rábeszélni a lányomat,hogy ne legyen annyira csajos szett,inkább használható,és fenntartható hagyományos stílus .

1 kedvelés

Szia, nekem Vopoo Doric 60 van, szerintem ez csajos es nagyon meg vagyok vele elegedve.
Junius 28.-an vettem de meg mindig tart a porlasztoja :grin:
kép

3 kedvelés

Szia. Hát igen! A hölgyek másképp látják.:clap: Ez van talán a legközelebb az elképzeléshez szerintem,csak én azért kicsit tartok a porlasztós cuccoktól. Viszont az ára végett ,teljesen megfelelő lépcsőnek tartom a végleges megoldás felé,ami ugye reményeim szerint hagyományos tekerős lesz. Nagyon szépen köszönöm!

4 kedvelés

1 kedvelés

5000ft hozzá 4 pori és nagyon jól adja vissza az ízeket.

1 kedvelés

Köszi. Ez bejövős lesz a kiscsajnak szerintem. A porlasztó,mennyire megbízható minőség,mennyi ideig bírja kb,vagy mennyi liquidet? Mert ugye mondjuk 10 ml liquidet el lehet szívni 1 nap alatt is,meg egy hét alatt is. Ezt azért kérdezem ,mert pár évvel ezelőtt,nagyon nagyon rossz tapasztalataim voltak a porlasztókkal kapcsolatosan. Volt,hogy 1 napig bírta csak a terhelést. Nagyon köszönöm az ötletet.

Ezek az uwell caliburn porlasztók elég jók szerintem, a lányomnak 2-3 hétig bírja egy pori, pedig sokat is szívja meg az édesebb vonalon mozog ami ugye jobban is kokszol.

2 kedvelés

Ez felettébb bíztatóan hangzik! Mégegyszer nagyon köszönöm.

1 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a választ mindenkinek. Végül,egy lost vape ursa nano lett a befutó,a gyors elérhetősége végett. (Ez volt a legjobb a boltban kaphatóak közül) Mondanom sem kell ,lányom imádja,azóta csak a kávéhoz szív analógot.

4 kedvelés