Magyar Vape Shop, Magyar módra!

Journey nem is rossz áron van.

Azt hiszem én is :rofl:
Black Note perique és társai :blush:hátha ezt se fogom szeretni :rofl:

1 kedvelés

olcsóbb mint a gyárba… :slightly_smiling_face:
Vagy szar a forint…

1 kedvelés

Azta!!! Zuglói cég telephelyről hazafelé a nullásra az egyik útvonalam majdnem mellette megy el. Nem dobok jobbost a zsókavárnál hanem egyenest a szentmihályira és útba esik. Na ezt tuti, hogy meglátogatom. Hú de jó, hogy van ilyen bót :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

1 kedvelés

Elslattyogtam oda,de ma zárva vannak. Jövőhéten újrapróbálom valamikor.

2 kedvelés

Köszönöm szépen Barátom! Te egy úr vagy!

1 kedvelés

Szia. Bent voltam a boltban,sajnos határozottan nem engedtek fotózni,sumákban meg nem akartam. Sajnálom. Dicodes-re rákérdeztem konkrétan,arra mondta a srác,hogy nincsen. Ennyit tudtam intézni,bár nagyobb reményekkel indultam.:sob:

5 kedvelés

Szia!
Köszönöm szépen az információt igazán sokat segítettél… :+1:

Semmilyen vas nincs?

Írjatok egy listát,és hétvégén végigkérdezem. Eskü!Ne egyesével,hanem dugjátok össze a fejeteket,és a véglegest,küldjétek el nekem de tényleg csak azt,ami komolyan érdekel.Vagy csak bemegyek,azt összeírom ,hogy kb. mik vannak. Lehet az egyszerűbb

4 kedvelés

Engem most csak a nic shotok érdekelnek :smiley:

Mit láttál, modokkal, tankokkal rogyásig rakott polcokat?

Szerintem elektromos párologtató néven futnak :grin::wink:

Szerintem egyszerűbb azt megkerdezned milyük van. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Sajnos igazad van…bár ne így lenne…

Konkrétan igen. 2 vitrin bemutató darabokkal,meg a pult mögötti cuccok. Azért ez nem egy webshop,tehát tuti alatta marad egy olyan kínálatnak.

Bennem is ez fogalmazódott meg. Asszem kisnotesszel bevonulok hétvégén,aztán belistázom ide nektek.

5 kedvelés