Magyar Vape Shop, Magyar módra!

Ezt nem tudom,de azt tudom,ha veszel náluk longfillt,akkor automatikusan kérdezik,higy bekeverjék-e. Nic-et nem szoktam venni,mert annyi van,hogy már rohad rám. Fagyóban vannak,és a fele már lejárt,Kicsit barnásabb mint kén legyen. Asszem kuka lesz ezeknek a sorsa. Az aroma palota emlékeim szerint vasárnap nincsen nyitva,úgyhogy csak a gépes részt tudom megnézni holnap.

2 kedvelés

Nem erre a részre vagyunk szerintem kiváncsiak… :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

én csak arra vagyok kiváncsi a többit látom a neten…

Elektromos párologtatókészülék kategóriaként árulnak mod-ot?:slight_smile: Vagy vagyonokért engedélyeztettek minden típust nemzeti dohányboltként?

szerintem ne vágjuk magunk alatt a fát ,nyilván legális

2 kedvelés

Egymás mellett vannak, gyakorlatilag egy cég.

Érdeklődhetsz személyesen, telefonon vagy email-ben. Elérhetőségek a weboldalon.

(Az oldal félkész, a kínálat sokkal nagyobb.)

2 kedvelés

köszönöm az infót!! :+1:

1 kedvelés

A nemzeti e-szigaretta bót elérhetősége:

Köszi szépen!!

1 kedvelés

Némi hasonlóságot véltem felfedezni egy paradicsomi oldallal,de 59 oldalt átlapozni :flushed:
Na jó ez is megvolt,én teljesítettem a magyar bolt iránti érzett vásárlásomat :grin:
Mert ugye a hazai gazdákat kell támogatni :rofl:

2 kedvelés

És mi érkezik, dip trip? :joy:

Majd az is :rofl:de előbb keverni kell,nehogy ugyanazokat az ízeket szívjam belőle amik beváltak :rofl:

1 kedvelés

én is végig néztem…de hülyék vagyunk… :joy:

1 kedvelés

Jó,de mindíg megakad valamin a szemünk​:rofl:
Már tegnap kosárban volt egy másik oldalon hasonlóak,de …na…tudod milyen ez :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Ugyan nem innen, de érkezik a baconos… :joy:
Még azt nem tudom, hogy melyik tankban próbáljam majd. Vagy egy podban és utána legfeljebb kuka a podfej :joy:

Mára ki rendeltem magam drága csavar húzott vettem… :joy:

1 kedvelés

De azt is csak gumikesztyűben :rofl::rofl:
Jobb azt valami másban próbálni nem rta ban :rofl::rofl::rofl::rofl:

Te jó ég… :nauseated_face: :joy:

:upside_down_face::thinking: :kissing_heart: Majd küldök cserébe a baconosból kóstolót :joy:

Gondoltam…Köszi szépen!! :hugs: