Vape bolt születik segítségetekkel. Segítsetek!

Mai napon két neptancra vittel közt meg látogattam a szlovák gyarmaton lévő lutri vape boltot és szemem sarkából meg pilantotam egy feliratot ami eddig nem volt ott .


Jó be mentem akkor kérdezek hogy jelenleg csak pod-ok vannak, lessz bővülés, lessz internetes oldal.
Igen, igen, egyenlőre de szeretnénk bővíteni de itt jön a főnök beszéljek vele.
Oké valahonnan ismerős
A főnök Zgheib John Morice ( @johny_9111 )
Sok beszélgetésnek az lett a vége mit szeretnénk milyen aromák , vatták, huzalok, akksik, töltő, gépek.
Minden ide alulra listába szedve kérem ide a közönség érdekében és a bolt jövőért listára fel (lesz Magyar-ba posta)

6 kedvelés

Dicodes-mod
Vape systems-termékek.
TVGC-aroma.
nekem ennyi szerény ember vagyok.

4 kedvelés

Ahogy olvastam itt pl a Vandy Vape SS316L 26-28ga huzalok beszerzése okoz többeknek kihívást…eltűnt ez az eddig alapnak számító termék a polcokról.

5 kedvelés

ez de jó, király hogy valahol számít még a magyarok véleménye és potenciális vevőkörként tekintenek ránk, mert sok szegmensbe ez nem így van, ha lesznek frankó gyümölcsös aromák,előre kevert nagyobb kiszerelésű lötyik, biztos venni fogok, meg hát bármit is árulnak innen kell rendelni ha már ilyen rendesek , és vevő barát az üzlet ami ritka ugyan csak a mai világban, ha a szállítás megoldják meg a netes megjelenés meglesz akkor ha szükségem lesz valamire elsőnek innen rendelek.

4 kedvelés

Akkor egy aroma listát dobjál mert tényleg friss a cég múlt csütörtökön nyitott ezért nyitottam a topicot mert ha csak az lenne benne amit a környéken szívnak lehúzható a roló

Amúgy Magyar a tulaj volt nekik boltjuk anno a főúton csak ugye a kormány.

Amúgy a tulaj is fog regisztrálni és remélem hamar, hogy neki is lehessen mondani kérni ecsetelni mit szeretnétek.

3 kedvelés

A minőségi alap és “hatóanyag” legyen az alap…
Most éppen (hosszú még az út) Journey és Atmos Lab aromák érdekelnek, mert megfizethető minőség…
A hardware-ben is lehetne széles a paletta, kipróbált, neves gyártóktól…

Nyitási, heti, napi akciók és “ingyen sör, örök élet”… :heart_eyes: :rofl: :wink:

5 kedvelés

Na egy vape bárt fogsz kapni a sört hozod vagy lehet máj kapni :thinking: az örök élet titka meg 0.000000001 nanométeres betűvel fehérrel a lap másik oldalán​:rofl:
Bejáratot gépek mint .: a sor itt kezdődik smok :rofl: lostvape, geekvape, asmodus, eleaf, voopoo,

MILYEN NIK SÓ LEGYEN? MILYEN OLDOTT NIKOTIN?
Lesznek előkevert nikotinos aromák

1 kedvelés

A vape bár komoly !

1 kedvelés

Nah…
-Pink driptipek (csak, és mindenen)
-Dicodes termékcsalád Joyetech áron
-1000-es n.i.c.
-minden héten 80 százalékos kupon
-ingyenposta azonnal
Más nem jut eszembe, nem vagyok szerény dolgok kérésében jó. :+1: Már ha ezek egy része megvalósul, akkor is örülök :+1:

1 kedvelés

Szerintem a drip top a befutó de neked 1/2 colos kivitelben :rofl:

2 kedvelés

Amúgy olyan nic mint az aromamester-től van az jó lenne ?? Mert nekem jó igen igen egyhangú szavazás :rofl:

2 kedvelés

1000-es nic? :thinking:

GIF by The Escape Games Oslo

1 kedvelés

Hiszem, hogy úgy van. Ahol voltam Szlovákiai boltban ott is gőzöltek eladás közben…

Alapból még csak az “Ultrabio” és a “Born to Diy” márkákat használtam, használom.

A “folyadék” szegmens viszont megtalálja mindig a kiskaput, pedig pont ez matéria az amit beviszel a legnagyobb mennyiségben a szervezetedbe. Idegenkedem az ismeretlen erederű okosságoktól, még ha olcsóbb is…

Ez nekem a paksi áramvonal váltásra hajaz :rofl:

Na kapásból ultrabio amire rá kérdezett.

Happy Daniel Bryan GIF by WWE

Mert régen csak az alapból kevertek foglalkoztak.

1 kedvelés

Itt úgy értendő vampirevape-nek vannak előre kevertjei
De több angol márkát is felfog vonultatni mint aroma mint élő kevert 6 márkát említett csak én vagyok ilyen :exploding_head: feledékeny

PinkMan? Talán…?

2 kedvelés

az jo lenne a nikotin igen akár 200 ml kiszerelésben is​:blush::grin: