Vape shopok az országban

Sziasztok,

egy olyan ötlet fogalmazódott meg bennem, hogy esetleg összegyűjthetnék a vape shopokat, ahol személyesen beballagva tudunk vape eszközöket, aromákat vásárolni. Nem tudom lenne-e rá igény.

Mit szóltok hozzá?

13 kedvelés

Szia Szilvia. Ez egy fantasztikus ötlet. :heart_eyes: Csak van e még olyan, vajon? :thinking: Én kettőt biztosan tudok. :slightly_smiling_face:

Flavour is Passion - Budapest, Aradi utca 22.
Steamer-Vape Station - Pécs, Kálvin utca 1.

Illetve a Pesti Hunvapor, amit nem tudok pontosan hol van. És a Bikás Park melletti Vape42. A v42 pontos címét nem tudom, de egy pékség felett van, ahol nagyon finom sütik vannak. :yum:

9 kedvelés

Kedves Kinga!
Köszi szépen
Thank U Reaction GIF by The Office

7 kedvelés

A v42 pont a 4-es metró feljárójánál van, az emeleten a pékség fölött, és a Retro etterem.mellett. Én aromát vettem, nemtudom, hogy vape eszközöket árulnak e ott.
Hát nem sokra mentem a fiúval aki a boltban a pult mögött volt :frowning:

8 kedvelés

Hali mindenkinek, a Hunvapor mint Budapesti bolt az tényleg megszűnt, de lehet tőlük rendelni de csak kiszállítás van!
https://www.eshop-gyorsan.hu/hunvapor-com

3 kedvelés

Sziasztok!

Aroma kínálat szerény (szinte nincs), de hardware-ekkel tele vannak a vitrinek és a polcok. Legutóbb, egy hónapja Kangertech vocc-t porkasztót vettem náluk.

Úgy hallottam ők is léteznek még:

3 kedvelés

Raiden Bemutatóterem/Showroom: https://esmoker.co/
Cím: Budapest, 1075 Kazinczy u. 52

2 kedvelés

Sziasztok!

Ma az Újpalotai Vásárcsarnok mellé tévedtem meló közben, gondoltam körülnézek az Elektronikus Cigaretta Szag-üzletben. Hát véletlenül nem egy aroma boltba mentem be! :open_mouth:

“Aroma Palota Vaper Shop”. Ott van mellette. Csak a Facebookon hirdetnek, de az utolsó aroma lista 03.30. Azért a boltban tudtam volna választani, a polcok tele vannak finomságokkal… :+1: :kissing_heart: :crazy_face:

Kérdeztem az eladót, ismeri-e a Vaperinát?

:clapper: :tv:“Ja az a videós csávó???”

(Bocs @anon31274546, bocs @Andras_Barton, de így volt.)

Nem. Hanem a V-a-p-e-r-i-n-a-pont c-c-t.

Ja. Azt nem.

??? Nézzetek rá, érdemes!

Úgy látszik, retinán keresztül már felragadt az üzenet az agyalapi lebenyre, de az ingertultengés miatt sokaknak még ott lapul a veremmemóriában: :vaperina:
Bízom benne, hogy ez változni fog idővel!!! Nem is lehet másként.

U.i.:Volt egy ilyen Colombo epizód, amiben a gyilkos csak bizonyos képkockákba rejtette az üzenetét, de egyben levetítve csak a tudatalattit stimulálta.

8 kedvelés

Igen ez a képkockás ismerős. Így vettem a Swag 2-t :sweat_smile:

4 kedvelés

Én, én, én meg nálad láttam előszőr Pioneer rta-t…
…a Vaperinán…
…Vettem is, mer’ megtetszett azonnal.:+1::100:
Na tessek! Most leírtam. :grin:

“Így megy ez” (Kurt Vonnegut)

3 kedvelés

Hát… most meghatódtam :cry:
Mindent megbocsájtok :slight_smile:
Ha akarod veszek magamnak valamit :joy:

3 kedvelés

Nem szükséges…
Csak nézd, nézd, nézd erősen a “Napi Vape” rovatot!
Ott megleled a választ…:man_wearing_turban::dizzy::brain:

És tegyem a kezem a képernyőre? :sweat_smile:

3 kedvelés

Sziasztok. Még csak most láttam ezt a topic-ot, és az lenne a gondolatom hogy esetleg magyar shop van e, ami modokat árul és nem kifejezetten aromákat vagy alapot? Ti honnan szoktatok venni modokat ami esetleg megbízható hely?

Ha van egy kis időd Aromapalota mellett a dohányboltban vannak modok széles választékban.
Budapest, Nyírpalota út 52, 1156

4 kedvelés

Majd ha járok arra benézek :grin:, köszi a segítséget :kissing_smiling_eyes: