Mágneses keverőgép, és a "nagy" keverés kísérlet

Köszi szépen @Atis :slight_smile:
Tehát készitsek el 1 liter 70/30-as vagy 80/20-as alaplevet, és ha keverésre kerül sor, csak ezt az egyveleget adjam az aromához vagy az snv-be? Floravitás, literes vg-m és pg-m van. Nullásan szivom.

5 kedvelés

Én is a flóravitától rendelek ! De én belerakok mindent aromát , nikotint 50/50 ben kavarok , amikor kész összerázom , hogy keveredjenek el azt megy pihizni 1.5 - 2 hónapra amíg elfogy az előző adag ! Most nézem nullásat szívsz akkor az egy literhez annyi snv-t amennyi százalékban szeretnéd ! és mehet a pihenőbe, hozzá teszem én két literes flaskát forgatok , de ezt lehet két 500 mililiteressel is !

6 kedvelés

Persze hozzáteszem ezt olyan aromával lehet ami állandó, minden napos szívásra alkalmas !

4 kedvelés

Nekem sok-sok iz van bekeverve. Most talán 15.
De ha az alapot megcsinálnám előre, az is segitség valamennyire, igaz? Végülis a webshopok is összekeverik, és úgy árulják.

5 kedvelés

Persze mindenképpen segítség ! Csak kis tételben az érési időt nem tudod kinyújtani ! Csak akkor, ha többet kavarsz egyszerre ! 2X100 milit mondjuk.

5 kedvelés

Köszi szépen :slight_smile:

4 kedvelés

Nagyon szívesen ! :slight_smile:

4 kedvelés

Szia Kinga! Gratula a teszthez és remek írás lett! “Vida” mester nyugodtan kirakhatná a gépei mellé/alá! Sokat segítene! Köszi!

5 kedvelés

Köszönöm @Elek_Segits :blush::heart:
Vida bácsi sosem fogja kitenni ezt. De nem baj, hisz a keverő nem tehet róla, hogy ki készíti. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm a felvilágosítást mivel elviekben jővő héten jön a keverőgép amit rendeltem és leggálább vannak táppontok amiből tanulhatok keverőgép használatáról :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Köszönöm, hogy elolvastad. Örülök, hogy hasznodra vált. :blush:

9 kedvelés

Szia

Elárulod, honnan és mit rendeltél?
Ha nem titok persze.
Ha gondolod, akár privátban is…

6 kedvelés

Szia nem titok Vidák Istvántól rendeltem keverőgépet

4 kedvelés

7 kedvelés

Az éném még készélülő félben van​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia Edina! Vida István készíti a gépeket!

3 kedvelés

Helyesbítek így van Vida István készití a keverőgépet elnézést az el írássért csak a kutyusom épp az ölemben volt mikor válaszoltam és néha ugy gondolja hogy neki jobban megy a klaviatúra használata​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Volna egy gondolatom a keverővel kapcsolatban. Én is gondolkodtam a vásarlásán. Egy dolog van ami miatt, elálltam tőle, az a fém. Egy valamire való ember aki szereti a teát semmi fémet nem használ a készítése közben. Én, lehet nevetni cumisüveg melegítővel szoktam melegíteni, állandó hőfokon tartani. Való igaz csak időnként kevergetem, de nincs benne fém.

4 kedvelés

Szia @Bozo_Bela :slight_smile:

Úgy gondolom ez nem nevetség tárgya. Nagyon örülök, hogy így odafigyelsz magadra illetve, hogy mit viszel magadba. :blush: Viszont tapasztalatom szerint a keverőbaba (mágnes) valami műanyag borítású lehet, talán PVC. :thinking: Nem tudom mennyire számít ez. De kívül nem fém. :slight_smile: De biztos ami biztos megidézem @anon31274546 -t. Hátha Ő biztosabbat tud mondani. :slight_smile:

9 kedvelés

@anon40018559 tényleg jól beelőzött, és ugyanazt írta le, amit én írtam volna. :slightly_smiling_face: Annyival egészítém ki, hogy a baba bevonat miatt nem marad meg rajta a cucc sem. Nyilván egy mosás kell neki keverés után, a bevonat miatt egy mosás után ugyanúgy steril marad, mint előtte volt. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés