Sziasztok ! Ez a kérdés legfőképpen a Liquidkeverőgép tajdonosoknak szól! :)

Mivel másabb jobb géppel keverni a liquidet mint kézzel keverni, illetve mi a különbség ízben ?

Szia, Van néhány téma amik talán választ adhatnak a kérdéseidre :slightly_smiling_face: Keresési eredmények erre: keverőgép

6 kedvelés

Lényegében annyi, hogy gyorsabb az érlelési idő, nem kell napokat, esetleg heteket várni az érésre.

6 kedvelés

Sziasztok!Kev géppel az érllési időt takaritasz meg ,másrészt izben sokkal intenzívebb lágyabb ízeket kapsz :slightly_smiling_face:sőt olyan ízek is előjönnek amit kézi keveréssel rázogatással nem tudsz elérni … arról nem beszélve hogy sokkal praktikusabb a kev gép föleg ha fűthető is nem kell bajlodni vele…szelőztettés azért javallott miuttán ki van keverve :point_up:Dohány 24-72 ora javallott,gyümis átlagban 12- 16 óra természetesen gép tipusa fügvénye :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Szia! A keverő lusta és elfoglalt emberek masinája. Fene tudja a köré szőtt mende-mondák, hogy lágyabb, selymesebb ízt kapsz igazak e azt mindenki maga eldönti. De hogy időt spórolsz vele az tuti! Nekem bejött!

8 kedvelés

Szép szerkezet ! :slight_smile:
Én már a 2022 es verziót rendeltem Vida Istvántól :slight_smile:

3 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:Én már lassan 2 éve nyuzom és meg vagyok elégedve vele ,hát a verziokat illetve nem követem a éves trendeket mert az alap elv mindegyik tipusnál ugyan az tehát sztem de ez csak az én véleményem felesleges váltogatni a gépeket mert szerintem az sem tudd jobbat keverni :thinking::point_up::slightly_smiling_face:max a keverési mennyiség kapacitás más más

6 kedvelés

Nekem nincs keverő gépem. Saját magam keverem a leveseimet. Rendeléskor soha nem rendelek sokat. Most is 300ml alaplé, ehhez 6 db 20-as nikotin, (így lesz 3-as erősségű), és 1 aroma. Mert itthon még volt 3 féle aroma. Ezt bekevertem az este, és most pihen. Elmegyek vasárnap melóba, 3 hét meló. Mire hazajovok, be is lesz érve. Inkább rendelek többször, keveset, mert így mindig frissek a levesem… Viszont ez szubjektív… Kinek mi jön be… :grin:

5 kedvelés

Jogos :fist_right::fist_left: de azért a lágyabb és a legtöbb levesnél kiérződik előjön az az íz amit én pl anno kézi keveréssel és érleléssel sem értem el ,de igaz az is hogy némely aromának nem igen tesz jót e gépi keverés

5 kedvelés

Most új shop-ból rendelek, (ahonnan eddig még nem), itt minden aroma üvegben jön, nem pedig, műanyag palackban. Karamellás cappuccino, ry4, kávé, es bourbon aromákkal tolom jelenleg. Tegnapelőtt délben adtam le a rendelést, tegnap délután a kezemben volt a csomag. Mivel mtl-ben tolom, így max 8-10 ml megy el naponta. Ami igazán nem sok. Ráadásul 9-11 watton hajtom csak. Nekem igy jó és így jön be. :grin::blush:

3 kedvelés