Made In Vape – Macaroon Violette Rose (Sweetness Range)


Made In Vape - Macaroon Violette Rose (Sweetness Range)

Ajánlott keverési arány: 12-15 % a PG-VG aránynak megfelelően.

Ajánlott érlelési idő: 10-15 nap

Beszerzési hely: juicyvapour.com

A két hetes érlelés alatt, volt időm azon gondolkozni hova is rakjam ezt az ízt. A macaron az oké, de hogy az ibolya és rózsa ízeivel keverték, egy kicsit bizonytalanná tett. Ez vagy nagyon rossz lett vagy pedig egy szuper íz fog kikerekedni belőle. Inkább az első állítás felé hajlottam, mivel ilyen kombinációval még nem igazán találkoztam. Nyilván a juicyvapour-os srácok szórakoznak az ízlelőbimbóimmal​:blush:, jót mosolyogva az írásomról. Szóval, így vagy úgy, de ezt le kell tesztelni, akármi is lesz a vége​:blush:.

Az üveg kinyitásakor édes, virágos, kissé tésztás illatot érezni. Nem annyira hívogató az illat​:blush:, de nem is olyan rossz hogy ne kóstoljam meg.

Beszíváskor egy édeskés tésztát érezhetünk, majd kifújáskor a rózsa és az ibolya virágos ízei keveredése válik érezhetővé. Nem nyomják el teljesen a tészta édességét, de mivel intenzív aromával rendelkeznek, a macaron kicsit alulmarad a gőzölésben. Az ibolya és a rózsa ízei egyszerre érzékelhetően keverednek, furcsa és soha nem kóstolt ízvilágot alkotva. :blush: A virágok keveredése az édes macaronnal furcsa és pikáns végeredményt hozott. Nem mondom, hogy rossz, de engem nem hozott lázba. Eredetileg RTA kazánban kezdtem el tesztelni, viszont kipróbáltam egy RBA kazánban is, mivel volt egy számomra ismeretlen mellékíze, ami nem hagyott nyugodni. Végül is az utóbbi kazánnal sikerült felismerni, hogy van egy enyhe áfonyás rágógumi jellege, mely nem túl domináns, de érezhetően jelen van. Az ízek erőteljesek és élethűek, melyben a virágos és aromás ízek viszik el a prímet.

Összegzés: Érdekes és merész ízeket vonultat fel a termék, amit talán egész napos használatba is lehet helyezni (nálam 5ml után leállás volt​:blush:), viszont kell egy kis idő, hogy hozzászokjunk ehhez a nem minden napi virágokban teli ízvilághoz.

9 kedvelés

Hú, ez nagyon nőnapi csokor :grin::+1:

2 kedvelés

Eléggé :grin:

2 kedvelés