Cloudy Strike - TB Madeleine Vanille


Cloudy Strike - TB Madeleine Vanille

Gyártó: Made in Vape, Franciaország

Ajánlott keverési arány: 12-15 % a PG-VG aránynak megfelelően.

Ajánlott érlelési idő: 10-20 nap

Beszerzési hely: juicyvapour.com

A juicyvapour jóvoltából most kivételesen​:blush: egy desszert dohányos terméket fogok tesztelni, amit kíváncsian vártam, mivel nem igazán szoktam ebbe a kategóriába tartozó termékeket bemutatni. Messze azért nem áll tőlem a kategória, mivel a desszert és a gyümölcs ízekben utazom. Mindenképpen egy kihívás lesz a kóstolás.

Felbontás után a dohány és a vanília keveredése érezhető az illatán, nem túl erősen, viszont jól kivehetően. Kellemesnek mondanám, nem egy hamutálas vagy szivaros illata van, inkább valami lágy és enyhe dohány lehet.

Az alap íz a dohány lesz, ami lágy, jól kiérezhető, viszont nem az a markáns és erős tömény dohány iz, ami leginkább hasonlít az analóg cigaretta ízére vagy illatára. Talán valami keverék lehet a gyengébbik fajtából​:blush:. A vanília kicsit krémessé teszi az élményt, ebből adódóan lehet a dohány olyan lágy selymes, érzéseim szerint. A Madeleine, ami egy tojásos, vajas sütemény lenne, nem igazán érződik az ízekben, vagy ha van is benne, a dohány szerintem elnyomja azt. Ettől függetlenül az összhang nem rossz, sőt, egy könnyű vaníliás dohánynak tökéletesen meg is felel. Néha érezni egy kis édesítést is, melyet talán a benne lévő tészta képvisel, de a „néha” állítás kevés ahhoz, hogy rámondhatnám, hogy igen, ez a süti. Úgy gondolom, hogy egy kezdő Vapernek, aki még csak kóstolgat, és azon gondolkozik melyik kategória is lesz számára megfelelő, annak tökéletesen megfelelő lehet a termék. Nincsennek bonyolult és nagyon keveredett ízek, igaz van egy kis hiányossága a tészta terén, de könnyed és lágy íze szerethetővé teheti a terméket.

Köszönet a juicyvapour-os srácoknak, persze nem csak ez a termék, hanem a következő teszt alany is, ami szintén egy dohányos verzió lesz​:blush:.

14 kedvelés

Hálistennek nem Vaníliás Kukor :grin:

(Ezekbe mindbe valamilyen Virginia szelídségű dohányt használnak alapnak…nem tudják, milyen jól megbolondítaná egy kis szűretlen Latakia :grin:)

7 kedvelés

:grin: Nincsen is mit csodálkozni, ha “valaki” még mindig az ükapja keverőjében aromáz…


Amikor megláttam, mindjárt eszembe jutottál. :hugs:

7 kedvelés

Ahha, szóval itt készülnek… :thinking::roll_eyes:

:joy:

4 kedvelés

Hiányzik 1-2 alkatrész. :rofl:
80a83382d27419d2cd6746b3db878f7f__1366004249
Ezt pedig a nagyobb/ipari mennyiséghez ajánlott.

4 kedvelés

Vattázáshoz:

Keveréshez:

Porciózáshoz, érleléshez:


(Egerszalók, barlanglakások)

7 kedvelés

Szeva van ennek egy fahéjas kekszes vàltozata.Esetleg van tervben,hogy ràkóstólsz? köszönöm

2 kedvelés

Szia, most fejből nem tudom. Három jött tesztelésre, délután megnézem mik azok.

3 kedvelés

Sajna a fahéjas kekxes cucc nem jött :face_with_head_bandage:

2 kedvelés