Virágos liquid tapasztalatok, kinek mi vált be? :)

Nem vagyok túl régóta Vaperina és próbálom visszafogottan építeni a lötyikészletem, de szeretem a virágos ízeket másban is. Innen jött tegnap az isteni sugallat, hogy miért ne bővíthetném a liquideim sorát is… Rózsa, levendula, narancsvirág… Kinek van tapasztalata? Milyen ízt, melyik márkát, honnan ajánlanátok? :slight_smile: remélem vagyunk elegen, h erről is tudtok már mesélni. Szép estét mindenkinek!
Illustration Flower GIF by Maori Sakai

Őszintén nem akarlak lebeszélni róla de ez mind parfüm illat. Ízben ne számíts sokra . Esetleg tea kivonatosak azok még jók . De virág nem :sweat:

2 kedvelés

Nekem nem jött be. Rózsa és barackvirágot kóstoltam még régebben, azóta ki lehet kergetni vele a világból. Persze aki nagyon szereti annak megérhet egy próbát, de én nem hinném, hogy azt kapod amit vársz. :confused:

2 kedvelés

Maximum 100 liter Kentucky-ba 3 csepp kökörcsin-kivonat :roll_eyes::grin:

(Szerintem szörnyűek a virágosok,.ledig nem sokat kóstoltam, azt is elég régen).

FlavourArt 7leaves több év alatt még nem fogyott el. :slightly_smiling_face:A 10 ml-is nekem.

1 kedvelés

Az dohányos. :slight_smile: Nekem amúgy nem volt rossz, egyszer elfogyott. :smiley:

1 kedvelés

Én csak a virágot érzem…

2 kedvelés

Én abban nem, viszont elég száraz szerintem.

4 kedvelés


4 kedvelés

Még egy darabig elég lesz :rofl:

Nálam volt már cseresznye virág, az nem volt rossz :upside_down_face: Levendulát is kóstoltam hááát, nem volt a legjobb

5 évnél régebbi így igen biztos elég lesz. :joy:

A rózsa és a narancs virág most egy kicsit elgondolkoztatott :grinning: :heart_eyes:

5 kedvelés

Ettől dettó felfordultam még 2011 körül :rofl: a leírása alapján voltam bátor rendelni. :nauseated_face:

Sejtettem, hogy ilyesmi kommentek lesznej inkább, teljesen érthető :slight_smile: Asszem jelenleg nem akarok egy ennyire rizikós dologra költeni, a virágos ízek nagyon megosztóak és nem is a legegyszerűbb velük dolgozni :smiley: de mindenképpen jövök majd updatetel, ha belevágtam a tesztelésébe. De egyelőre a biztonságosabb tea vonalat csekkolom. Earl grey, barackos nestea ajánlásokat ugyanitt elfogadok :slight_smile:

4 kedvelés

Egyet tudok,ilyet soha többet :rofl:

Ennek már a kinézete is durva :rofl:

Pfujj…megvolt … egy kósta :nauseated_face:

A turkish-re fókuszáltam épp akkor :grin:de inkább “a rózsavíz parfüm “ ízre kb :joy:

Megjelenése gyász keltő és az íze . Nem tudom a gyártó miért nem vezette ki . Delikáttal fel lehet dobni amúgy :rofl::joy: