Mount Vape - Vanilla Pudding Biscuits Cream Coconut


Mount Vape - Vanilla Pudding Biscuits Cream Coconut

Gyártó: Mount Vape, Görögország

Kiszerelési egység: 10 ml aroma, 30 ml flakonban

Viszonylag ismert gyártó a Mount Vape a mi kis hazánkban, termékei között megtalálhatók alaplevek, lonfillek és aromák is. A longfill szekcióból választottam egy számomra ígéretes terméket, ami a leírás alapján egy „vaníliás puding, a tejszín és az egzotikus kókuszdió lágy jegyeivel”. Tehát egy kellemes süteményes világ tárul elénk, kókusz ízesítéssel, „elméletileg”:blush:.

Az illata csábító és kellemes, kókusz és a vanília puding keveredése, mely nem túl erős, de a kóstolást részesíti előnyben.

Az ízek: a kókuszos puding szépen végig viszi a gőzölést, majd az „úgymond” utóízben, megjelenik a kekszes beütés is, egy kicsit halványan, de mindenképpen kivehetően. A vaníliapuding finom, ami a kókuszdióval együtt érezhető, mintha a pudingba bele szórták volna. Ezen két íz lecsengése után lehet egy kis krémes kekszet érezni, amitől átmegy egy süteményes, krémes ízvilágba. Mintha el lenne választva az egyik fele a másiktól​:blush:.

Finom, kellemesen gőzölhető, enyhén édes, minden okés vele, viszont az én ízlésemnek kicsit gyenge. Egy kicsit kókuszosabbra, kicsit vaníliásabbra vártam. Az illatához képest kicsit gyengébbek az ízek, keveselltem benne a kókuszdiót, vártam volna egy kicsivel több vaníliás pudingot is, mivel a folyamatos gőzölés során eléggé elhalványulnak és megszokottá válnak az ízek. Lehet, hogy csak az én elvárásaim voltak nagyok a termékkel kapcsolatban, de a görög barátaink eléggé könnyedén vették az ízesítést. Ettől függetlenül az íz arányokat jól eltalálták, kellően krémes, valamint a két részből álló ízesítés is pozitív hatással van a termékre.

A gyártó termékei, valamint a képen látható készülék megtalálhatóak a juicyvapour nagy kínálatában is, amit a mellékelt linken csekkolhatsz.

11 kedvelés