Lost Vape Thelema Solo Quest 100W TC Box MOD

Sziasztok! Kezdő e cigaretta felhasználó lennék és úgy halottam hogy 2170 es Lost Vape Thelema Solo Quest 100W TC Box MOD tökéletes választás lenne közepes méretű vapnek még Voopoo vetélytársakon hezitáltam de szerintem maradok ennél a választásnál remelem jól döntöttem. Na szóval a kérdés az lenne mivel nem szeretnék még a tekercsekkel bajlódni viszont a gyári tankot se szeretném használni de viszont szeretném a lehető legjobb porlasztós választást számomra. Esetleg valami tipp vagy tapasztalat rengeteget segítene.[date=2022-02-12 timezone=“Europe/Budapest”]

3 kedvelés

Szia!

DL vagy MTL lenne a felhasználás módja?

Szia! DL tank lenne

2 kedvelés

Én évekig használtam Vaporesso NRG tankokat különféle GT porlasztókkal. Nekem nagyon bejött, még ma is megvannak, csak már nem használom amióta magam készítem a tekerést.
Jó szívvel tudom ajánlani.
Mondanám, hogy van 2 eladóm, de csak készülékkel együtt adnám :smiley:

Ohh értem köszi rá lesek​:heart:

3 kedvelés

Szia. NRG tankok jó választás…ha kapsz 5ml eset. Nem nagyon van már boltokban. Hamarabb kapsz Cerberus tankot pl. De van 5-6 gyártónak tankja amibe ennek a porlasztói és legalább 6 gyártó 30 porija kompatibilis. Lehet próbálkozni.
Ijoy, wotofo, smok baby v8, geekvape cerberus, obs, eleaf, stb.

És az 5ml-ben az a jó, hogy szitás driptipje van :slight_smile:

1 kedvelés

Nrg-k biztos h jók. De ha nem kapsz,akkor bátran vehető sztem a Zeus Subohm.

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.