Lost Vape - Thelema Quest 200W Box Mod

Szia!
Nekem az egy akkus, 100 W-os változat van meg kb. fél éve.
A chip, a funkciók, a tudás ugyanaz, úgyhogy szerintem nagyjából releváns az információ.
Napi rendszerességgel használom, elégedett vagyok vele.
Sokak a tűzgomb kopásáról számoltak be, nálam ez nem jelentkezik. A gunmetal-carbon változat van meg, ez nem kopik.
A gombok atomstabilak, feszesen működnek, nem érzem, hogy kopnának vagy lötyögőssé váltak volna a használat miatt.
A három gomb nagyon kényelmes, nem kell 34 ujjal lefogni egy gombkombinációt, hogy valami beállítást eszközölj.
A mágneses akkufedél jó ötlet, könnyű használni, bár nekem az elején kicsit lötyögott, de picit összenyomva az U alakó rész felső, nyitott részét, most feszesen tart, nem lötyög.
Mint azt előttem elmondták, súlyra nem egy könnyű darab. Én egy 21700-as akkuval hasztnálom, de nyilván a két 18650-es darabbal sem fogja kevésbé húzni a zsebedet.
Az izzítási funkciókat (soft. normal, hard) kipróbáltam, de nem vettem észre lényegi különbséget, bár őszintén megvallva nem mélyedtem el a végtelenségig a tesztelésében.
Talán egy lassaban melegedő huzalnál számít valamit, ha normálról hard-ra állítod.
Mindent összevetve egy remek chip-pel elátott, jól összerakott, masszív modról van szó. Ha jó árban meg tudod venni, szerintem remek választás.

4 kedvelés