Lost Vape Centaurus M200 Oldalsó mágnespanel

Sziasztok! Adott egy Lost Vape Centaurus M200, sajnos leejtettem és az oldalsó panel rendesen megrongálódott. Azt szeretném kérdezni, hogy van e köztetek olyan, akinek hátha van eladó, esetleg tudja e hol tudnék rá rendelni egy pót panelt. Esetleg valami matricázás is jöhetne, meg egy ilyen custom panel is érdekelne. Előre is köszönöm a válaszotok, nagyon ideges vagyok most emiatt :frowning:

1 kedvelés

Nem vagyok híve az afféle hack-elésnek amit most fogok írni, de mivel nagyon látszik, a szín különbség miatt, ezért, és mivel Téged ennyire zavar, talán egy ilyen színű körömlakk is megtenné, ha nincs más megoldás. Szakboltokban (körmös, vagy műkörmös kellékes bolt) tudni fogják az árnyalatot is. Egyébként nem tudok róla, hogy külön lenne rá gyári panel, csak custom paneleket láttam, amik nagyon elütnének a kerettől.

6 kedvelés

Na pont akartam mondani karosszériáras is használjuk ezt a trükköt.

3 kedvelés

Nem rossz hack egyébként, csak én nem szívelem, mivel rétegződik a lakk. Én szoktam hagyni autentikusra kopni. :sweat_smile:

2 kedvelés

Én ha kopott bedobom 15%-os trisós levesbe, az lekapja a festéket pár perc alatt, és szép fémes lesz. :sweat_smile:

5 kedvelés

Az egész készüléket? :joy: :rofl: :joy:

3 kedvelés

Nem árt előtte alaposan kibelezni. :grin:

4 kedvelés

Attól még kaphatok pár linket a custom panelekről? Nagyon sürgős lenne, hátha megtetszik. Csak sajna nem találtam olyat, ahol szállitanak magyarországra is

Az a baj, hogy olyat én sem találtam. Ezért nem is ingereltelek feleslegesen. :confused:

3 kedvelés

Határozottan +1 a körömlakknak. Egyébként pedig… bármennyire is szarul esik(tudom,szoktam vigyázni a vackaimra), de vegyél egy nagy levegőt, nyugtázd az első karcot és tanuld meg használni a cuccaidat, semmi nem tart örökké. Sajnos a levert sarok és a hatalmas karcok a napi létezés velejárói :disappointed_relieved:

Osztom itt az észt, pont utána meg ez jön szembe:

Szóval ez ilyen. Használati tárgy. Mikor leesik, akkor is.

3 kedvelés

Mindig az első karc fáj a legjobban. Ezért nem is foglalkozom vele . Amíg megy teszi a dolgát addig nincs gond fő a funkcionalitás.:grin:

4 kedvelés

Ez legyen a legnagyobb károd…jobb mintha a működését befolyásoló hiba merülne fel. Festéket, körömlakkot neki aztán pár hét múlva már eszedbe sem jut.

4 kedvelés

Mikor az első festett modomról lekopott egy 2mm*1mm-nyi festék 2 hétig lázas voltam tőle. :sweat_smile: Szóval abszolút meg tudom érteni. Mondjuk már abban a pillanatban konstatáltam, hogy azt a lepattogzást nem lehet “csak úgy” orvosolni. Így gondoltam egyet, fordult velem a világ, és azóta nem a tárgyak uralnak engem, hanem pont fordítva. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Na én még nem tartok itt…előfordul, hogy addig baxtat egy sérülés, hogy egy kisebb vagyonért újrafestem 110 százalékosra :joy:persze nem 20 forintos cuccok voltak.
(40)

3 kedvelés

Én már úgy vagyok vele, hogy használati tárgyak, ezért kopnak is. :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Nálam vannak tárgyak, amik tárgyak, nem izgat. Na az ecigijeim nem ezek a tárgyak. :sweat_smile: