Lost Vape Centaurus B80 AIO élménybeszámoló

A gyártóra vonatkozott a kérdésem. Mert igazából egy jó ízű RDL kihozható belőle szűk tartományba és lényegében ennyi. Azért ez elég szűk réteg aki pont ezt keresi.

2 kedvelés

Ezzel abszolút egyet értek. Nem fed le minden irányzatot.

4 kedvelés

Próbálok igazat adni neked … majd szólok ha sikerült. :wink: Addig esetleg ki is próbálhatnád :imp:
Amúgy az MTL/RDL/DL működik vele…vagy én nem tudom 13év vépelés után melyik mit jelent :wink:
Ez inkább szól az AIOról mint a végtelenül pénznyelő, hype-olt Boro rendszerről…ez igaz

4 kedvelés

Sajna ezt csak akkor fogom kipróbálni ha ismerős körből rábeszélnek. Annyi sebből vérzik számomra ez a készülék, hogy nem áldoznék rá egy huncut petákot sem. Maga a Boro meg annyira szűk keresztmetszet(1-2-3 airpin), hogy külön csak azt meg venni 15-30 dodoért megint pénzkidobás mert ennyi pénzért nagyon jó hidakat lehet venni.

4 kedvelés

Szerintem térjünk erre vissza akkor ha tesztelted…a teóriánál jobbak a tapasztalt érvek az ár/érték megítélésében.

4 kedvelés

És azért írom, hogy a célközönség nincs meg. Aki ezzel akar belekóstolni a Boroba annak csalódás.A chip egyszerűségét le lehet nyelni. Viszont! A gyártó prezentálhatná a kompatibilis Borokat ill. más gyártók is feltüntethetnék, hogy ebbe a készülékbe jó az általuk gyártott Boro!

3 kedvelés

Azért is könnyű lenyelni mert ami a célja azt tökéletesen adja a Chip. TC-t és egyéb “úri huncutságot” ennyiért nem lehet elvárni…ahogy egy toyota áráért bentley-t sem.

2 kedvelés

Félreértesz. Én a Boroba egy innovációt látok, hatalmas lehetőségeket. Még mindig nem mondhatom, hogy meggyőzött de épp a szabadság ami jó benne. És ez a készülék épp ezt a szabadságot korlátozza. És igazad van 10-20k hozzá lehet jutni, de minek is? A Borok bizonyos %-a kompatibilis a készülékkel. Ha ár-érték arányt nézzük pl: 15-25k behúzható a Kuka, 18-28k Steam Crave Meson Aio. Mindkettő teljesértékű Boro.

3 kedvelés

Oké, két külön dologról beszülünk…én inkább az AIO-t látom a B80ban, te pedig az univerzális Boro-t keresed.
Egyébként mikor vettem az elsőt én is azt gondoltam univerzális Boro-val készült.
Aztán tapasztaltam, hogy (némi trükkel) azt adja számomra mint amit pl egy Tita X-től is elvárnék.
Szóval innentől fogva számomra lényegtelen a Boro kompatibilitás kérdése…nem célom több 20+k-s rba bridge tesztelése.

4 kedvelés

Pontosan. De nem keresem, csak amiben látok valamit és van rá lehetőségem kipróbálom. A B80-ba majdnem beleugrottam mikor piacra került. A tesztek amiket néztem rádöbbentettek ez nem az én készülékem. Kinga és általad írt vélemények szintén igazolják, hogy jól döntöttem. Ettől függetlenül a célközönségnek jó készülék kerülhet a kezébe ha ezt keresi és veszi. Én csak azért írtam, hogy aki a Boroba akar belekóstolni és ha érdekli tovább lépni annak nem ez a készülék a tuti!

5 kedvelés

Na, ezzel a megfogalmazással már egyet tudok érteni :+1:

5 kedvelés

Na, azért én még a 3as afc-hez csak beizzítok majd egy alien claptont is próbaképpen :grin: …meglátjuk vissza tud-e időben hűlni. (és, hogy bírja-e a barna LiitoKala akku a 40W-ot)

2 kedvelés

Egész napra lehet kevés 40-en. :wink: :saluting_face:

1 kedvelés

Egész napra dehogy​:grin: Nekem elég ha nem térdel le az akku a 30A-jával
Te milyen coil-lal dl-ezel ?

3 kedvelés

Legutóbb Demon Killer-es Fused Clapton volt benne 3-as mag, 5 karika + lábak. Kb. 0,40 Ohm körül jött ki a “matek”. :wink: :saluting_face:
Jó hogy kérdezted, ma még meg kell csinálnom azt is. THX

2 kedvelés