Lost vape centarus b80 kompatibilitás

Sziasztok!
Boro modként van nevezve,nekem a kérdésem az volna hogy kompatibilis más boro tartályokkal is?
Erről sehol nem írnak semmit :frowning:

Valaki próbált már bele másik borot?

Szia. Én úgy tudom, hogy kompatibilis, mivel a Boro tankok kialakítása javarészt ugyanolyan. De, ha megvannak a méretek akkor az alapján tudsz keresni olyat ami jó bele. Meg a készülék belső kialakítását is vedd figyelembe, mert azért elég csücskös a dolog. :thinking: Pontosan erre a részére gondolok:

3 kedvelés

Van hozzá egy kéménytoldó ami lehetővé teszi, hogy más boro tankokhoz is passzoljon az rba…értelemszerűen fordítva ez nem igaz.
De látom Kinga is épp választ ír neked…ezért én meghagyom a további részletek írását neki :rofl: …én megyek kávézni

Na, folytatva…más boro tartályok elvileg kompatibilisek a B80al. Olyat olvastam (talán Reddit-en), hogy némelyik gyártó rba csatlakozása minimálisan eltért, ezért van a B80 csomagolásban egy pici rézkorong ami állítólag ezt a szitut megoldotta a hsz írójánál…lövésem sincs hogyan mert ez ügyben saját tapasztalatom nincs. Nekem a kapott szett kifogástalan…a hozzá kapott boro+rba-val

2 kedvelés

Köszönöm a válaszokat :slight_smile: