Liqvid megdermedése a flaskában

Sziasztok múlt héten kevertem be full vg be aromát 12% ban 12ml aromát még hozzá a vapehouse tól a frozen bones aromat na most vagy olyan jeges mentolos ez az aroma,hogy meg van dermedve a flaskában :grinning:mert ízre azt írják,hogy mentolos nagyon igaz még nem kóstoltam de nem tudom mitől lehet meg dermedve az aroma lehet a full vg től vajon​:thinking:

3 kedvelés

A full VG szerintem kb 15 fok alatt ilyen. Plusz még nincs olyan nagyon meleg sem. Panelban lakom, már nincs fűtés, szinte hideg van. :confused: Szóval nem kizárt. :thinking:

1 kedvelés

mi is panelba vagyunk de megy a gáz fűtés azért igaz csak tartalékon van mondjuk azt nem tudom,hogy hány fok is lehet bent a szobában de még ilyen sosem volt nállam,hogy megdermedjen a leves de ha fel rázom akkor minden ok vele.

1 kedvelés

Sajna másra nem tudok gondolni. :thinking:

1 kedvelés

Illetve de, de lehet hülyeség. Csak egy kósza gondolat. Tedd a flaskát egy kicsit a csapi melegvíz alá, ha feloldódik, “kiolvad” akkor jók vagyunk. :slight_smile: Hogy mi okozza, azt sajnos nem tudom. :frowning:

2 kedvelés

megpróbálom​:grinning:de lehet annyira hűs jeges aroma,hogy bele fagyott a flaskába :rofl::rofl:

6 kedvelés

Ez amúgy nekem is eszembe jutott. :rofl: Olyan mint az alpesi sós aroma, ha kinyitod hallod az alpesi kecske mekegését. :rofl:

5 kedvelés

igazad lehet mert szemcsés is a leves ha állva hagyom ugye nem rázom,meleg víz alatt ugye nem lehet éjjel nappal a leves​:rofl::rofl:mert a meleg víz hatására nem dermed meg.:grinning:

2 kedvelés

Fecskendő és vákumot neki. :wink: Csodákra képes. Egy próbát megér. A tapétaragasztószerű mentolom hirtelen varázslatos átalakuláson ment keresztül a hatására.
Igaz, én a decemberi “vákum megbeszélés” óta mindent is vákumozok, legyen az likvid, rántott hús, szomszéd gyerek, lódarázs… :wink:

6 kedvelés

még a flaskából sem nagyon jön ki mondom én bele fagyott de nagyon ez a mentolos leves​:rofl::rofl:hiába nyomom én erősen ha csak cseppekben jön ki,tegnap épp akartam önteni de nagyon meg van dermedbe a flakonban​:grinning:ki gondolta volna olyan ez mintha az éjszaki sarkon ki raktam volna ezt a jeges levest​:grinning:

2 kedvelés