Folyik a liquid

Sziasztok! Nincs egy hónapja, hogy rendeltem egy vaparesso luxe max 2800mah pod készüléket. 2-3 nappal ezelőtti minden rendben volt vele, nagyon meg voltam vele elégedve, viszont kb 2-3 napja folyamatosan folyik belőle a lötyi akárhogy törlöm meg és figyelek arra, hogy minden megfelelően le legyen zárva. Már nem tudom mit tegyek. Több kollégámnak is podja van, viszont senki nem panaszkodik ilyen problemára. Tudnátok segíteni? :pleading_face:

Van akinek van ötlete hány bőrt húztak le már a luxe névről ? :rofl:.

Èppen ezaz,mostanra ezeknèl a porlasztós tankoknál,a liquid folyásnak,mint olyan,ismeretlen fogalomnak kellene lennie.

3 kedvelés

Szia Dominika!

Nem ismerem a podokat és lassan annyifélét kínálnak a gyártók, mint égen a csillag. Egy biztos, hogy a bármilyen folyadékkal teli “edény” itt a Földön egyformán fog viselkedni. A szivárgást biztosan a tömítettlenség okozza.

  • Ellenőrizd le a podfejen található összes gumialkatrészt (tömítést) a porlasztó patront is beleértve! Kend be őket is liquviddel vagy cseréld le! Ott lesz a baj, nagyvalószínűséggel…
7 kedvelés

Szia!
Nagyon szépen köszönöm a segítséget! Meg is próbálom így megoldani a problémát, remélem sikerrel járok!:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Szia! Bocs, hogy beledumálok, de nekem a porlasztós kazánom akkor folyt meg egyszer, amikor halogattam a porlasztó cserét. Már eléggé a végét járta. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia!:slightly_smiling_face: Nem egészen 2 hete van csak meg, ugy tudom, az még bőven jó idő. Még nagyon kezdő vagyok, kollégám megnézi nekem este! Köszönöm szépen a jó tanácsot!:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Az összeset. :rofl: