Liquid segitseget kérek!

Tőled olvastam, ha jól emlékszem, hogy úgy találtál meg egy menupontot, vagy már nem is tudom mit, hogy mindent megnyomkodtál. :sweat_smile:

Ja, végülis igen. Ha keresek valamit, addig nyomkodok a menüben, míg meg nem találom, persze csak ha van :joy:

1 kedvelés

Megrendeltem az alapot meg pár aromát :see_no_evil: :pleading_face: :partying_face: :partying_face:
És akkor elkezdem kideríteni hogy kell, remélem pár napon belül megérkezik mert nincs levesem :smiley:
A nagy flakonba bele kell nyomni az összes picit. eddig eljutottam :smiley:

akkor csodát ne várj pár óra után.
Ez nem glo hogy azonnal szívd :blush: ezekre várni kell.
milyen aromák?

azaz előző rendelésem volt, a kész lötyik. most rendeltem először keverőset, úgyhogy ha megjön akkor fogjátok a kezem kérlek , és úgy is simán benne van a pakliban hogy elcseszem :see_no_evil:

1 kedvelés

Tágra nyitottam az Intake single DL légnyílását, feltoltam 22wattra és a 3hetes, 2es magon 7tekerés (0.66 Ohm) mostanra elillantotta a 4.5ml lime+kaktuszt. :grinning: Kell a pára a szobanövényeknek :rofl:

dobj egy címet küldök utánpótlást :smiley:

Mézes dohány ……szeretem :stuck_out_tongue_winking_eye:
Próbáld ki amit írtam,az porlasztósban nem kokszol.
Vagy :blush:Ankara :grin:

Köszi, de örülök ha elfogy az enyém…nyár végére talán :grinning:

Javaslom, próbálkozz a Solub Jack’s Honeyvel. Kb. 4 nap érés kell neki, 10 százalékban. Nem kerül vagyonokba, egy kellemes mézes whiski.

Ha kell tudok küldeni kostolót, journey grampa creamet (vanilia, karamell, dohány) vagy dinner lady lemon tartot (citromos torta), mondjuk 10-10ml, nálam ezek a favoritok. Meg csak ezek vannak bekeverve…a maradék 40 még pihen.

Köszönöm az első verziót elfogadnám ha helyben vagy :smiley:
A citromos csoda nekem is megvan (készben persze) , éreztem rajta hogy minőségi cucc, de tőlem távolabb áll :smiley: szívesen odaadom ha gondolod :slight_smile:

Melyikben? :sweat_smile:

Bp XI.

Szigetszentmiklós, ha arra járok írok előtte.

Mézes dohányból ez is finom :yum: :

inawera-e-flavour-tobacco-gold-ducat-5ml

2 kedvelés

Ha elfogy amit két napja kevertem (100 ml :grin:) megkeresem a dobozomban :grin:
Köszönöm :hugs:

Mission: impossible. :sweat_smile:

Ne viccelj tudom ám hogy mim van :thinking::thinking::thinking::thinking::joy::joy::joy:
Amúgyis lassan kevernem kell :joy:

1 kedvelés

Ja, én is mindig azt hiszem, aztán csak pislogok. Szerintem meg sem tudnád mondani kapásból mennyi aromád van ±5. :rofl:

Ha nekem van 40 körül…