Liquid segitseget kérek!

Sziasztok! Most rendelnék és kevernék először. Neztem a leírást es a számolót is de akkor se értem. Főleg nem tudnék pontosam 4.32ml-t kiszámolni stb. És azt se sikerült értelmezni hogy melyikbe kell ezt és azt tenni. Tudnátok valami konkréttal segíteni? Novo4 készülékem van, most vágnék bele az átszokásba. Szerintem vg alapú lenne jobb (érzékenység lehetséges a pg-re ) és ha a gyári levesből ki lehet indulni akkor 6-os nikotin lenne jó. Sima “sweet tobacco” ízesítéssel. Köszönöm :pray::pray::pray::pray::pray:

Szia :smiling_face:boosterrel vagy nikotinnal szeretnél keverni,és mennyit ?

2 kedvelés

Szia. Az 1ml-es inzulinos fecskendővel ki tudsz mérni 4.32ml-t is. Csak tű nélkül kérd, mert az kb felesleges. :slightly_smiling_face:

Röviden annyi, hogy az aromát kiméred egy jellemzően puha falu flaskába (azt is tudsz gyógyszertárban kérni), majd ráömtöd a kimért alapot is.

De jó lenne tudni miből szeretnél dolgozni. Addig is, van itt egy kis olvasni való: Hogyan készítsünk liquidet házilag

7 kedvelés

Kedves Zoltan ! Nem ertem sajnos a kerdest :frowning:

Árulnak 100mg/ml erősségű sima nikotint, ami nagyon erős ezért kevés kell belőle, és óvatosan kell dolgozni vele.
A másik a booster, ami 20 mg/ml szokott lenni, és ebből többet kell használni a 6-os erősség eléréséhez.
A boosterből van salt vagy sima. A salt a nikotinsó ami hamarabb felszívódik mint a sima nikotin.

5 kedvelés

Mert nem akartalak félrevezetni.
Boosterből 30 ml kellene 100 ml-be
Nikotinból meg6 ml….és ez a nem mindegy :wink:
Ezért próbáltam kérdezni hogy miből kevernél :smiling_face:

1 kedvelés

Kedves Kinga! Elolvastam azt a leírást is de tovabbra sem ertem. Mintha más nyelvet beszélnénk :sob:

A liquid keverdét sem értem. Ha valamit beírok kiírja hogy ilyen nem létezik más arányokat adytokat adjak meg. Sírok komolyan hogy ennyire életképtelen vagyok .

Talán kezdjük az alapoktól… Mit szeretnél összehozni?

7 kedvelés

Reni nyugi, nem vagy életképtelen, jelenleg azt látom hogy az alapokat sem érted. Menjünk végig lépésről lépésre. Itt vagyunk, segítünk és rá fogsz jönni hogy nem nagy ördöngősség.

4 kedvelés

A folyadék 4 összetevőből áll:

  • aroma
  • pg
  • vg
  • nikotin

Mi van meg neked ezekből? Rakjál fel fényképet róla, a többit utána, mert sok az info, többféleképpen is el lehet jutni A-ból B-be.

3 kedvelés

plusz azt is tudni kéne, hogy mennyi eliquid kikeverése a cél…mert ezt a 6mg/ml-es 4.32ml mennyiséget nem tudom értelmezni…eleve ilyen kis mennyiséget nem keverünk be mert pontatlansághoz vezet :thinking:

4 kedvelés

Nem hiszem, csak még ez új lehet Neked. :slightly_smiling_face: Írd le mid van, fotókat is csatolj és elmagyarázzuk. Nem kell izgulni, itt mindenki segíteni szeretne. :hugs:

7 kedvelés

Ha főztél már szakácskönyvből ez is menni fog.

5 kedvelés

Nincs még semmi. Ezért akadtam el minből mennyit kellene rendelni (és bekeverni) :smiley:

1 kedvelés

Sweet tobacco “ízű” 6mgos nikotinos folyadékot, ha lehetséges vg alappal.

1 kedvelés

Szerintem először EZT rendeld meg, 20 mg nicotinnal. Keverni ráérsz később is.
Azért 20mg-osat, mert ez nicsó, máshogy működik.

1 kedvelés

Ok. Van már valami kiszemelt helyed a rendelésre? Vagy legalább egy direkt link a kiválasztott aromához?
A PG érzékenység biztos vagy csak óvatosságból vg az alap(nem hiszem, hogy a podfej el fog bírni tiszta vg bázisú lötyivel​:flushed:; íz szempontjából se szerencsés)

Reni, ahogy a többiek is javasolták, először keress egy aromát, ki kéne deríteni ez a pg allergia mennyie valós, vagy csak lehetséges, mert egész más a leányzó fekvése allergia esetén.

Az aroma lehet koncentrátum, ez jellemzően 10 vagy 30ml kiszerelés, tömény cucc. Érlelési idő lehet 3 naptól 30 napig. Lehet longfill, ami egy előérlelt aroma egy palackban, amibe mehet a nik és az alap, kevésbé gazdaságos, elvileg nem kell érlelni annyit, mint a koncentrátumot, az élet szerint de. Ennek is kellhet 3-30 nap. De ezek nagyon aroma függő számok. Viszont vannak ízek, amiket csak így lehet venni. Jellemzően 60, 90 vagy 120ml. A harmadik a shortfill, ami egy kész cucc, alap és aroma, csak a nik megy bele, ez is 90 és 120ml (vagy csak 120?). Ezt nem kell érlelni.

Szóval keresd meg azt a sweet tabaccot, amit kipróbálnál, igen, ez egy csukott szemmel ugrás az ismeretlenbe, az ízlés egyedi, nem lehet ajánlani.

Itt néz körbe:

www.aromaparadise.hu

www.gandalfliquid.hu

Ha megvan még ne vedd meg, dobd be ide és nézünk alapot és nikotint hozzá, és megbeszéljük azokat is.

8 kedvelés

nincs kiszemelt. a pg csak elővigyázatosság lett volna (neo, iqos-heetsre is érzékeny vagyok és azt hllottam abban is valami hasonló adalékanyag van)