Liquid keverés

Sziasztok!Liquid keveréssel kapcsolatban kiváncsiskodnék, de nem az alap keverésre gondolok, hogy milyen nic, milyen arány stb.Ki hogyan szokott keverni mennyiségre?Pl ha van mondjuk 5-10 féle aroma, koncentrátum, snv vagy bármi akkor azt részletekben 1-2-3 félét egyszerre vagy mindegyikből mondjuk 30-50ml akár egyszerre az összes és hónapokra le van a gond?

3 kedvelés

Szia!

Én géppel szoktam keverni egyszerre általában 100 ml liquidet, aztán ha az egyik kész, akkor jöhet a másik. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia, én most 4x30 ml-t kevertem be.

4 kedvelés

Szia. Tegnap 5 snv-t készitettem.

6 kedvelés

Sziasztok!
Amiket már ismerek, azokat egyszerre bekeverem, 100-120 ml az aromától függ.
Abban az estben, ha bármi új összetevő kerül a képletbe akkor elsőre 10 ml.
Derűs Napot.

7 kedvelés

Köszi mindenkinek!Azért is kérdeztem, mert én általában egyszerre veszek sok aromát, de nem mertem nagyobb mennyiségben bekeverni, mert mire elfogy nehogy ízvesztés legyen.sajnos volt már rá példa, hogy egyes aromáknál már 1 hónap után jelentősen csökkent az íze nálam.

2 kedvelés

Szia!
Általában a kedvencekből 100-200-300ml, a többiből pedig 30-40-60ml adagok. Kóstolásra pedig vagy 10 vagy 30ml. Igaz, mi alapból ketten vagyunk a készletre, plusz a “keselyűhadsereg” ami a baráti társaságból áll. :grinning: :wink:

9 kedvelés

Szia. Floravitás alapot megveszem és bekeverem 80-20 %-ba. Azért ilyen arányban, mert az aroma és a nicsó is pg-s. Vettem gyógyszertárban 200 ml barna üveget ebbe teszem a bekevert alapot és hozzáadom az aromát. 3 ízt használok egy ideje desszert, kókusz és dohányos. Ezek érnek kb 2 hét - 1 hónapot, közben néha összerázom szellőztetem. Ha megért a liquid, töltök egy 60 ml-es adagolóba 50 ml-t és teszek hozzá egy 10 ml-es nic boostert és indulhat a gőzölés.

8 kedvelés

Kedvencekből, na nézzük balról jobbra: mindegyik tele 120ml,60ml,120ml,60ml,120ml,60ml! :eyes:
Ezek minden rendelésemben benne vannak! :sunglasses:
Újdonságokból mindig szigorúan 10ml, ha nem jön be száműzöm és elajándékozom! :blue_heart:


UI: Nagy szomorúság, a Mystic Juice 60ml lett és drágult is! :angry:

5 kedvelés

És biza lehet, hogy az íze is változott… Nem tudom mikor rendeltél utoljára, de a német aroma törvény tekert az aromákon egy szépet. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Keselyűhadsereg… Na ez jó!!!

1 kedvelés

Van itt jobb is… olvasgass csak​:joy::joy::joy::joy::joy:

1 kedvelés