Liquid kesernyés íz?

Mangós liquid 2 hét alatt nagyon kesernyés nem is hasonlít rá. Nem tartottam a napon illetve újravattáztam az ecigit, ugyanolyan. Ezzel az a baj, hogy fél l-t kevertem be és olyan rossz, hogy szívhatatlan. Alapból este jó volt, reggel felkeltem az ecigiben is kesernyés a liquid, nem tartottam a napon. Tank: zeus, rta mesh lapos. Egyik napról megromlott volna a másikra fél liter liquid vagy mi a probléma? (Mint írtam újravattáztam az ecigit)

Nálam-nekem sajnos egyik mangó aroma sem jött be.Szintén ilyen problema miatt,kanyarban sem volt az íz ahhoz amit vártam, reméltem.Én letettem róla,1000 másfajta van. Ez csak személyes vélemény.Nem hinném,hogy estétől reggelig megromlott volna. :thinking: :saluting_face:
Kis adagokban keverek,költséghatékonyabb. :wink: :laughing:

1 kedvelés

Milyen aromát használtál?

Nem a liquiddel lesz a baj. Már 2x cseréltem vattát-mesh lapot és brutálisan égett íze van. Mindkettőnél vártam és ugyanolyan égett. :frowning: Valakinek nem küldhetném el mi a probléma?

Egy cseppet rakj a kezedre és nyald le.

Hotspotos mesh??? Ha egy cseppet kóstolva nincs rossz íze, akkor a tank a gyenge láncszem. Ha nem tölti ki a vatta mindenhol szorosan a helyét, akkor ott pontszerűen is meg tud égni, nem túl látványosan, viszont baromi undorító íze van. Nem az én világom, 5-6 éve biztos nem építettem mesh rta-t, de vannak ennek az úri hóbortnak nagy tudorai, majd ők irányba rakják a kérdést

A tankkal lesz a probléma, nem értem már elhasználtam rá 3 vattát és 3 mesh lapot és ugyanolyan égett íze van. Mivel még kezdő vagyok többféle módon próbáltam beletenni a vattát, de ugyanaz a helyzet.

Esetleg ha feltöltesz egy képet az építésről az sokat segítene

Még mindig nem tudjuk mi az “aroma”, de szerintem felhasználó probléma lesz a gond

Aroma: A & L Hidden Potion Secret Mango Concentrate

Kép: sajnos már kivettem a vattát meg mindent, tehát 1 kép van:

Kylin M pro? Én használtam mostanság ebből a mangóból kb 50ml-t. Semmi gond nem volt vele.

Zeus rta, nekem sem csak nem értem. 1 este alatt “beegett” a vatta úgy (az a vatta amit adtak vele), hogy nem használtam. Utána pedig akárhogy próbálkoztam más lappal-vattával valamikor savanyú íz vagy dry hit jött. Amint kiderült nem a liquiddel van a gond, hanem minden bizonnyal nem tudom normálisan bevattázni. Ami eddig sikerült mindig, de most valaminek 3x egymás után nem.

Akkor nincs más hátra mint reprodukálni amelyik jó volt :man_shrugging:

Lehet, hogy túl töményre lett keverve, akkor is kesernyésebb.