Gyenge íz vissza adás

Sziasztok segítséget kérnék… egy luxe xr max készülékel rendelkezem mtl használatban 50/50 liquid-el. Eddig 0.6 ohm-al használtam de gyengének tartottam az íz vissza adását igy váltottam 1.2 ohm-ra online kommentekben nagyon dicsérték az 1.2ohm -os gtx porlasztót viszont még gyengébb ízt tapasztalok próbáltam állítgatni a levegő szabályzást is… és ellentétesen be rakni a pod fejet valamint a watt-ot is állítgattam 8w 10w 12w de semmi esetleg tudnátok segíteni? hátha ki hagytam valamit… előre is köszönöm :heart: :v:

A gyári ajánlásnak megfelelő W-ot célozza meg. 0.12 ohmos porlasztónak édes kevés a 12W.

Fentebb látható melyik porlasztóhoz mi az ajánlás.

3 kedvelés

hány watt tartományt ajánlasz?

A porlasztókra illetve a dobozra is rá van írva.

1 kedvelés

Igez azt tudom 8-12 watt tartományt ir jelenleg 11 watt on van de probáltam a lejjebb és feljebb menni hatástalan volt…

2 kedvelés

Lépjél nagyobbat, 16-on már illene mutatkoznia.

0.2 van benne?? annak 45-60w kell.

0.12 ohm os

1 kedvelés

Fel mentem én már 25 wattra itt se semmi íz…

1 kedvelés

0.12nek, bőven kell v 50w :smiley: minél keevesebb az ohm annál tobb watt kell neki

1 kedvelés

Én ezt értem főnök de a porlasztóra 8-12 watton ajánlja és a smart is 11watt ra állította be…

2 kedvelés

Az xr max saját magának beállítja a porlasztóhoz való teljesítményt.
Ha nem,akkor valamit nem jól csinálsz !

1 kedvelés

akkor milyen 0.12? ohm? az nem létezik,hogy 11re állitja be :smiley:

2 kedvelés

A 0.12 :thinking: az nem véletlenül 1.2 ?

3 kedvelés

Igen az 1.2 watt ez fura én is igy ismertem de a múltkor itt rám szóltak hogy az 1.2 watt-ot irjam úgy hogy 0.12 watt

4 kedvelés

Súlyos problémák vannak az értelmezéssel​:thinking:
1.2 OHM :wink:
Én kiszálltam :smiling_face:

6 kedvelés

Akkor nem a porlasztóval van a hiba hanem a liquiddel. Arról van infó, hogy mit tettél bele?

1 kedvelés

50/50 keverék

2 kedvelés

Elméletileg a liquiddel nem kéne, hogy gond legyen. Lehet akkor csak ennyit tud a porlasztó :neutral_face:

1 kedvelés

Az király… akkor megy vissza a 0.6 ohm os nem tudom pedig sokan dicsérték, na mind1 köszönöm a segítségeket… :heart::heart::heart:

2 kedvelés