Liquid folyás

Sziasztok lenne egy vaporesso xcros 4-em aminek a pod alján folyik a liquid szerintem az illesztésnél.70vg 30pg-s kész liquidet rendeltem azzal lenne a baj?

Ha valamiből kifolyik valami ahol tömíteni kéne neki akkor mi lehet a gond?

5 kedvelés

De az összes podnál?

1 kedvelés

:no_good_man:miért mennyi az annyi?

2 kedvelés

Volt egy ursa nanom annál is ez volt 2 podal probáltam és most ennél is

1 kedvelés

Hát mind kínai lehet egyszer csatlakoztatod és tönkre megy a tömítés…

1 kedvelés

Szerintem ha 2 podnál is így jártál, akkor a pod nem neked való.:grin: Nincs tapasztalatom a podokkal, de valószínüleg valami a tömitéssel lehet a baj. A podfej alján folyik? :thinking:

2 kedvelés

Ezt írtam… :no_good_man:

4 kedvelés

Igen ha ott folyna ahol a levegő jön akkor szürcsögne is nem?

1 kedvelés

Akkor szörcsög, ha a folyadék elzárja a teljes keresztmetszetet…

1 kedvelés

Szia @Martin2222
Utána néztem. Azt írták egy külföldi oldalon, hogyha túl erősen szívják, akkor a liquid bekényszerül a levegőjáratba (ha jól értettem akkor a porlasztó levegőjáratába) és ezért szivárog. A javaslat az, hogy ne használd túl sok levegővel, legyen szűkebb és lassabban szívd, akkor meg fog szűnni a folyás. Tehát a kevés vákuum a gond. :slight_smile:

A POD rendszerek, mivel elsősorban cigiről való átállásra vannak tervezve, így azt az élményt hivatottak utánozni. Kivéve a PODModok. Ha valaki szereti a POD-ok egyszerűségét, de a cigi feeling-et már maga mögött hagyta, akkor szerintem érdemes szintet lépni egy PODMod-dal, vagy egy normál szettel. :slight_smile:

8 kedvelés

Köszi szépen most elzártam teljesen meglátjuk mi lesz.

1 kedvelés

Azért ne annyira teljesen. Csak annyira zárd el, hogy legyen érezhető légellenállas.

6 kedvelés

A teljesítményt mennyire rakjam?

1 kedvelés

Szia!
A számodra megfelelő teljesítményt Neked kell kitapasztalnod.
Azt javaslom,hogy indulj el mondjuk 8-9 Wattról,és Wattonként lépegess felfelé.
Ahol számodra legmegfelelőbb az íz visszaadás,a gőz hőmérséklete,és mennyisége,az lesz a Te beállításod.

7 kedvelés

Rendben a tüzgombbal segítsek rá?Eddig csak ugy használtam hogy szivásra kapcsol be.

2 kedvelés

Most nèzem,hogy ezzel a kèszülèkkel konkrètan nem tudsz Wattonkènt lèpegetni.
Ha a tűzgombot 3-szor megnyomod,akkor tudsz változtatni a kimenő teljesítmènyen.

3 kedvelés

Igen most a 2.-on van

2 kedvelés

Gondolom mindhárom opciót kipróbáltad.
Ha az általad említett 2. számodra megfelel,akkor használd úgy.
Ennek a kèszülèknek a tudása itt ki is merül.
Ha így nem elègíti ki az igènyeidet,akkor javaslom egy másik,sokoldalúbb kèszülèk beszerzèsèt.
Vannak itt a Vaperinán sokan,akik podot használnak,biztossan szivesen segítenek.

7 kedvelés