Liquid aroma

Sziasztok! Rendeltem Discovery 555 aromát 24 ml pg be oldva van az üvegbe 120 ml flakonba 70-30 alappal szerettem volna felönteni sajnos figyelmetlenség miatt 50-50 el húztam. Szerintetek Kuka? Tudok vele le valamit kezdeni?

2 kedvelés

Szervusz István !

Üdvözlünk a Vaperinán ! Érezd jól magad !
Szerintem öntsd át egy nagyobb flaskába és tegyél rá még VG-t ! Kicsit haloványabb lesz az íz, simán használható marad ! :slight_smile: :blush:

5 kedvelés

Szia Atis! Köszönöm a válaszod az kimaradt hogy 18 as nicre van keverve. Menyi pg ajánlasz hozzá? Így is önthetem?

2 kedvelés

Pillanat, VG vagy PG többletű likvidet szeretnél ?
Ízbajnok vagy füstbajnok ?

1 kedvelés

50 _50 re szerettem volna azért akartam 70 vg30 pg vel felönteni az alap levest készen vettem ami 18 % OS nicotin t tartalmaz de az 50 - 50 is ugyan ilyen erősségű nicotinal van

2 kedvelés

Értem ! Most 20 mililiterrel vagy PG irányba ! Tehát 20 mililiter VG kellene hozzá az egyensúlyhoz ! Nikotin erősségén ilyen kevés mennyiségű hígítást nem fogsz érezni ! :slight_smile:

3 kedvelés

Atis Ízre szerinted mennyit veszít ha felhúzom?

2 kedvelés

Nikotinos alappal öntötted fel ? Húha ! Azt nullással kellett volna akkor lenne 18mg/ml !

1 kedvelés

Tudsz egy linket adni honnan rendelted ? Privátba légyszi és megnézem mit írnak róla ! Mert így elméletileg 36 os a nic. tartalom !

2 kedvelés

Igen kűldöm tehát az alap fojadék 18mg /ml az aromában nincs nicotin

2 kedvelés

Akkor nem kell a link azt hittem eleve nikotinos volt az aroma de így rendben van !
Az íz veszteséged nagyon minimális lesz, mert a PG felel az ízért és egyensúlyban lesz a VG-vel.

3 kedvelés

Atis! Köszönöm szépen a segítséget. Szép napot kívánok. :ok_hand::+1:

3 kedvelés

Viszont neked is ! :+1:
Én olvastam félre az elején ! Elnézésed kérem !

3 kedvelés

Huszi.Igen 50-50 Alapot tettem hozá18 mg nic alappal MTL be szívom Ares 2 tankal. Köszönöm a segítséget.

1 kedvelés