Létezik, hogy a Pod-om elver minden RTA-t?

világos, csak kicsit csalódás számomra persze,h nem tudja ugyanazokat az izeket nyujtani :confused: igy marad a pori vásárlás.

2 kedvelés

Nem azt írtam, hogy vastagabb, hanem más vastagságú.
De ezt a témát én már elengedem…

5 kedvelés

Az rta kényes jószág, könnyű íztelenre építeni.

2 kedvelés

Te vagy a sok vaper közül aki nem érzi az ízeket rta-ban :man_shrugging:
Hiába próbáltál 30-40-50 ezer forintos felújítható kazánokat,akkor is csak a párezer pénzes pod a megfelelő neked.
Szerencse hogy a többség máshogy érzi :smiling_face:

3 kedvelés

Na de ennyi félét ? :thinking:szerintem kizárt !

2 kedvelés

Én bármelyiket képes vagyok, még hat év után is, ez a szuperképességem.

3 kedvelés

Lehet hogy valami extrém ízes POD-ról van szó, th és nagy power nélkül.

Bár én már jeleztem is, hogy ez a téma kimerült. :slightly_smiling_face:( Legalábbis már a szokásos baromkodásra sincs ihletem :joy:)

2 kedvelés

Ezért szép ez a vape világ. Mindenki megtalálja a neki megfelelő setupot. Attól a másé még lehet, hogy neki jó. És mindenki boldog. Felesleges ezen vitázni. Mások vagyunk. Vagy ahogy kedvenc mondásom hangzik:
Mindenki máshogy hülye!
Peace!

5 kedvelés

Értem én ezt is,na de nem állandóan !
Neked is van,nekem is van pár,ő viszont olvasataimban elég sokat próbált a jobbak közül és nem és nem és nem jó egyik sem​:thinking:

3 kedvelés

Már a “nagyobb márkákat” megvettem. (Olcsó-----drága pod )
Nekem nem hoz olyat amire eldobnám a sejhajomat :smiling_face:

4 kedvelés

Így járt, látatlanban max filozófálhatunk róla. Nálam járt már fórumtárs ugyanezzel, kaifun primeban zéró íze van a lemon tartnak, belevágtam a 29-es kanthal d, rögtön nagyon finom lett. Ő is valami csoda claptont próbálgatott.

4 kedvelés

Kezdetekkor sikerült POD-osra is tekernem, beköpte a számba, ízes volt, szürcsögött, ok :joy:

4 kedvelés

Nekem a podos íz az instant dryhit. :sweat_smile:

Volt, hogy 3 pori ment a kukába sorban.

3 kedvelés

4500 kuka de hirtelen :joy:

4 kedvelés

Akkor még csak 3k, de utána 1 órát kocsikáztam, mire találtam egy dohányboltot, ahol hallottak már az elektromos cigiről.

3 kedvelés

Belemarta a csavart a kaktuszos wdnegyven, azé:point_up::grin: igen, jogos észrevétel a tatárjáráskori porlasztó-korszakból.

Más-más vatta más ízű dry-hitet ad, tudtátok? :open_mouth:

2 kedvelés

Én is gondoltam már rá, hogy veszek pár fajtát, mit tudnak, de az ursa nano pro elvette kedvem tőle, meleg, összemosott ízű valami volt.

2 kedvelés

Tudom a készüléket,a kazánt és az m-typot is sokan utálják vagy szeretik,de finom :hugs::man_shrugging:

7 kedvelés

Én most a bombo suprem kukit próbálgatom, egyelőre nem estem hanyatt tőle, de el fog fogyni.

2 kedvelés

Én vettem párat 8-45000-ig bezárólag,és ezek mind podok !
Tudjátok,ismertek igen az vagyok :smiling_face:
De nekem lófütty mind :man_shrugging:

3 kedvelés