Létezik, hogy a Pod-om elver minden RTA-t?

Hát ha valami jóféle lime-citrom-kaktuszos keveréket töltött bele, esélyes. :rofl:

1 kedvelés

By-ka v9,dvarw és hasonlókban szívom az onit,és lime citrom hűs cuccokat de még nem jártam így egyikkel sem sőt a " műanyag palástot" sem bántja.

3 kedvelés

Még én sem a rövid karrier alatt. Lehet csak a szerencse kegyeltje(i) vagyo(un)k.? :saluting_face:

3 kedvelés

Én is Törpéből meg Prime-ból szívom. Valóban semmi, pedig van tömény citrom és lime aromám. Az savanyú :stuck_out_tongue_winking_eye:
(A zarcom marja, a tankom csak fényesíti).

Kifogtam egy jó klón FL-t :grin:

4 kedvelés

hali,skyline, bishop, dvarw, kayfun, taifun, tripod, berserker, brunhi, fev, sorolhatnám, azért tudok tekerni, nem egy rakéta hajtóművét kell megszerelni, főleg a kész tekerésekkel, 2.5mag superfine vandy vape huzal 0.7ohm cotton bacon vatta, bp mods vatta, titanium fiber vatta, ezekkel voltak tesztelve, egyikbe se hozta azt az intenziv édes erőteljes izt,mint a podban.

5 kedvelés

Akkor kiderült, hogy neked erre van szükséged :ok_hand:

De ettől még erős túlzás, hogy elver mindent egy pod :sweat_smile:

7 kedvelés

User error :thinking: Azért ezekből lehet eredményeket kicsalogatni​:hugs:

5 kedvelés

nincs user error, voltam egy kollegánál, akinek volt 12 szettje, mind a 12 megkosoltam 2 porisnak volt valami intenzivebb ize, többi épitősnek konkrétan semmi, ugyanigy más tökéletes finom izes szettjét is megkostoltam, ami szerinte finom volt, ize se volt… lehet tényleg ki milyen intenziv izeket szeret, de nálam egyik se produkált semmit,kivéve ha nem a gejl édes drifter lötyivel locsoltam,ott jöttek az izek.

2 kedvelés

Akkor maradj a POD-nál, ennyire egyszerű :+1::person_shrugging:
De attól még nem értek veled egyet.
Nem hasonlítok podot rta-val. Más az élmény, a költség, stb.
A jó az egészben, hogy mindenki megtalálja ami jó neki…
Neked a pod jó, akkor maradj annál!

8 kedvelés

Mindet ugyanezzel próbáltad?

1 kedvelés

igen,mindig ezt,lehet másnak pont ez jön be h nem annyira édes, intenziv rtaból, nekem meg kevés.?!

1 kedvelés

Probalkozhatnal más huzalokkal is, szerintem.
Szeretem én is az édes ízeket, és nekem elég intenzívek.

4 kedvelés

csak az ni80 huzal, próbáltam szálhuzallal is, nagyjából ugyanazt hozta, milyen más huzalra gondoltál?

Az íz érzékelés mindenkinél egyedi, valakinek elég valamiből az 5% másnak az 10%. Mindenki másnak érzi ugyanazt, ezért ugyanaz a setup más élmény is lehet. Ezért is felesleges például a kedvenc eszköz, kedvenc liquid. Az íz az egyetlen ami tök szubjektív. Minden más mérhető, szerelhetőség, tartósság, precizítás stb.

Mint amikor eszed vasárnap ebédnél a levest, szerinted sós, más meg még megsózza.

8 kedvelés

Azt írtad tudsz tekerni. Olvass utána Kinga írásai között a huzal fajtáknak. Érdemes más anyagú, esetleg vastagságú huzalllal is próbálkozni, különböző tekerés számokkal :thinking:

5 kedvelés

Plusz a tekerés-magasságokkal stb. játszani…

4 kedvelés

szerinted ha az izt nem érzem változtat? :smiley: nem. mozgattam en mar mindenhova, sehol sem volt több iz,mint a kiindulóhelyzetnél

1 kedvelés

isten ments vastagabb huzaloktól,h még lassabban hevitse?

1 kedvelés

Változtat, de nem mindenkinél. Ezek szerint… :slightly_smiling_face:

Szerintem átbeszéltük a lehetőségeket nagyjából. Semmi baj azzal, ha neked a POD a jó. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés