Kuro concepts

@anon40018559 ez a te kezed?

2 kedvelés

Óh, azzal még csúnyább :smiley:

2 kedvelés

Neeem, dehogyis. Igazán szép kezed van! :slight_smile:

3 kedvelés

@Andras_Barton nem tudom.megnézni :frowning: csak link van, arra klikkelve nem adja be.

4 kedvelés

Szia @Andras!
Ez nem szép, ez gyönyörű!
Köszi szépen, nagyon alapos oktatóvideot készitettél :smiling_face_with_three_hearts:
Gyakorolgatom :slight_smile:

8 kedvelés

Hehe, úgy látom nem csak én vagyok kezdő ebben, és másal is előfordul minden. Tényleg csak gyakorolni kell.
Én ma így jártam​:joy:


Biztos túltoltam​:joy:

5 kedvelés

Pro tipp: ne használd az a tekerő ízét. Eleinte én is azzal küzdöttem, de tök felesleges.

Összerakod a segédet a megfeleő maggal, betolod a húzalt az alsó likba és szépen feszesen rátekersz annyi karikát, amennyit akarsz. Nem kell egymás mellett legyen, lehet szép szellős.

Utána leveszed a segédről, kiveszed a mag rúdat (hehe) és visszarakod rá a tekerést, bekötöd, majd oxidálás során szépen kerámia csipesszel tologadot a tekerést finoman hol az egyik írányból, hol a másikból és szépen össze fog állni egy microcoil-á.

Szóval a lényeg, hogy egyáltalán nem fontos már az elején szépre megtekerni, mert a forró húzalt nagyon szépen lehet igazgatni a helyén.

9 kedvelés

Én is 28ga-t használok, azt egyébként nagyon szépen már a segéden is össze lehet tolni, de majd csinálok pár képet, mert lehet így zagyva, ahogy leírtam.

4 kedvelés

Ugyanez nálam is :grin:

2 kedvelés

Nagyon jók a videjók,én is nagy hasznát fogom venni​:heart:

6 kedvelés