Kriemhild 80 Watt + Gunther Kit

Sziasztok!
Tanácsra és véleményre kenne szükségem.
Amit kinéztem: Vapefly Kriemhild 80 Watt + Gunther Kit

Ezzel kapcsolatban pro-contra mit tudnátok mondani?
Honnan lenne érdemes megrendelnem?
Milyen típusú akkut vegyek bele (21700?)

Minden tanácsot, észrevételt szívesen fogadok.
Köszönöm!

Szia,

A gunther nem egy sub ohm tank? Oda inkább egy dual 18650 kell, a kis 80 wattos mod kevéske lesz oda.

Egyébként tényleg nem értem miért adnak szettben a gyártók subohm tankot 21700-as moddal, hagy copjon a user? :thinking:

1 kedvelés

Izsdvánom ez egy kit. Így árujja a Vapefly :smile:

Hàt én akkor sem értem…

1 kedvelés

Pedig ha magadból, vagy akár belőlem indulsz ki, akkor a 21700 elég.

2 kedvelés

Igen, de neked és nekem is van 100 szett beüzemelve, akkor persze oké, de azért kíváncsi vagyok , hogy 8 órát lehoz-e 60-70 watton.

Én az odint 30 watton hajtottam, nem 70-en.

1 kedvelés

Igen, de én arra is gondoltam, hogy nekünk azért nem lóg egész nap a szánkban. Szóval én simán el mernék indulni otthonról egy feltöltött akssis ilyennel :smile:

2 kedvelés

Hát jó, akkor koca bagósnak jó lehet, vagy visz magával csere akkut. Így már megfelel neked? :rofl:

Nem értem mit vitázunk. Azért kell ilyet venni, mert szép :rofl:
Nem tök mellékes a többi? :sweat_smile:

1 kedvelés

Nincsen itt semmi vita, nekem igazam van, te meg csak itt vagy. :rofl:

Csak próbáltam felhívini Tibor figyelmét, ha napi 5-600 slukk a cél, akkor az nem fog menni egy akkuval, talán 200-250 körül ki lehet szedni egy 21700-ból.

Köszönöm a hozzászólásokat!
Mi a gond ezzel a mod+kazán kombóval?

Ugye ~45W-on menne és ehhez lenne 250-300 slukk/nap, ezt kellene egy 21700 ( Molicel p42a ) akkuval kibírnia.

Tehát ez ebben a formában működne vagy engedjem el az egy akkus modot?

2 kedvelés

A két akkus tovább bírja, cserébe nagyobb és nehezebb.
Szerintem bírnia kell 200 slukkot, de legfejjebb viszel magaddal egy tarcsit :smile:

1 kedvelés

45 watt 250 slukk, az még talán kijön egy akkuval. Nincs vele baj, ha nem várod el tőle, hogy lehozzon egy 500 slukkos napot, ennyi. Csak tudjál róla!

Egyébként a vapefly erős középmezőny, ha tetszik, veheted. A tankot nem ismerem, de még nem is nagyon láttam itt senkinél, keresővel próbálkozz, hátha van már valakinek.

1 kedvelés