Köhögés, kaparás

Sziasztok :slightly_smiling_face: kb 1 hete szívok egy geekvape legend 200 készüléket Zeusz tankkal. 50/50 arány és 12ml nikotin. Imádom az ízét gőzét stb :smiley: de nem tudok egy isteneset beleszívni mert úgy fáj mint az állat :smiley: erős dohányos voltam de amióta ez megvan egy szál cigit se szívtam el :slightly_smiling_face: segítsetek :smiley:

4 kedvelés

Szia! Nekem a vg többlet oldotta meg a kérdést, pg/vg 30/70! De ha dl használod akkor az a 12mg nagyon sok lesz. Kb 6-ossal kellene keverned.

7 kedvelés

Köszönöm szépen :kissing_heart:

3 kedvelés

Nagyon szívesen! Nyugodtan kérdezz bármit itt mindenki segít :blush:

3 kedvelés

Milyen tank ez a zeus? Milyen ellenállás van benne? Ha valami dl 0.5 alatti cuccos, akkor az a 12mg nagyon sok lesz, ne csináld, mert rossz vége lesz, dl-ben inkább a 6mg vagy alatta az ajánlott.

A köhögés tipikusan jellemző tünete a túl sok nikotinnak, ezért lesz “erős”.

Azért nem gyújtottál rá azóta, mióta használod, mert instant nikotinmérgezést kaptál. :grin: (remélem azért nem).

Illetve köhögés azért lehet főleg az elején, amíg átszokik a tüdöd és elkezd tisztulni kifelé a mocsok belőle.

5 kedvelés

Dl 0.2 :joy::joy::joy: szeretem a nikotint és ő is engem :joy: váltok hatosra majd köszönöm :smiley:

4 kedvelés

Az oké, én is, csak azért ne patkolj el, ha lehet már az elején. :stuck_out_tongue:

0.2 ohmra egy zeusból 12mg…az már nem is lórúgás, hanem egy egész ménes nekedment. :grin:

De komolyan, ez nagyon veszélyes, könnyen nikotinmérgezés lehet a vége @Vaperina_Kinga tud neked mesélni róla, ő már többször is megjátszotta…

6 kedvelés

Az szép :joy::joy::joy:

Nekem mtlbe is sok a 12mg…14 watton, el sem tudom képzelni ezt egy zeusból.

3 kedvelés

40 és 50 között :joy::joy::joy:

Szia Tomi! Dl-ben sok a 12-es nic. Próbáld kezdésnek 3-ás majd ha kevés emeld feljebb!

2 kedvelés

Köszönöm szépen :slightly_smiling_face:

Szia Tomi. Nem tudok egyebet hozzáfűzni. Válts lejjebb. 9x volt nikmérgezésem, legtöbbször MTL-ből, abból annyira nem fáj mint DL-ből. Csak ennyire :pinching_hand: vagy egy komolyabb rosszulléttől. Inkább 6osra szavazok, mert nem lettél olyannyira rosszul, a 3as még gyenge lesz lehet. :thinking:

3 kedvelés

Szia :grin: egyelőre hármas lesz szerintem mert ez a 12 elég morci :grin: alig tudom szívni. Rossz élmény… Köszönöm a segítséget :grin: Aranyos vagy :grin:

Vaperina_Kinga üzent innen Vaperina <noreply@vaperina.cc> ezt írta (időpont: 2021. dec. 9., Cs 14:04):

3 kedvelés

Én is a 3-ast mondanám DL-ből. Még nem volt mérgezésem :slight_smile:

1 kedvelés

12-est én még mtl-bol se tudom szivni, egy full levegős dl kazanból az gyilkos.
Ha csak belegondolok fáj :smiley:
Én is azt tanácsolom, hogy 6os vagy 3as nic.
Szerintem keverj kevés 6ost és egy kevés 3ast.
És döntsd el úgy.
Mert egyből leugrani 3mg-re lehet kevés lenne.

1 kedvelés

De miért 9x? Gyúrsz rá, hogy egyszer megszokod? És különbenis, hogy? Egész nap a szádban van és csak néha veszel levegőt?

2 kedvelés

Magas nikotin miatt kaparhat a torkom meg az orrom meg majdnem mindenem? :joy::joy:

Valami olyasmi, nem igazán tettem le akkoriban. De már nincs ilyen.

1 kedvelés

Nagy valószínűséggel igen.

1 kedvelés