KIZOKU Limit rta építés, tanácskérés

Nagyjából ugyanolyan mint az ares 2-nél

1 kedvelés

Köszi a képeket! Esetleg tudsz majd lőni képeket valahogy közelebbről, ami élesebb?
De nagyjából látom, hogy hogyan kell

1 kedvelés

Szorulni nem szorul szerintem és ennél jobban nem tudtam lejjebb nyomkodni, mert igy is leér az aljára.
Csak most még mindig köpköd és valamiért újonnan már megfolyik néha, amit eddig nem csinált.
MOST legalább van íze, de köpköd és megfolyik​:joy:

4 kedvelés

Ne folyjon, ne köpködjön, legyen íze, na ebből csak kettőt választhatsz. :grin: :rofl:

Csak vicceltem, alakul ez. :stuck_out_tongue:

4 kedvelés

majd csinálok ha megépítem ma este rakok fel még de ez az iphone nem olyan szép képet csinál ahogy közelebb teszem homályos​:blush:

2 kedvelés

olyan igen csak az ares2 nél lejjebb hagyod a vattát,igaz nem volt még ares2 nekem de néztem a deckjét de kb ugyan az​:blush::wink:

3 kedvelés

Kicsit távolról próbáld a normál iphone kamerával és úgy közelíts rá, nekem így sikerült minél élesebb és szebb képet kihozni. De köszi várom a képeket megint csak :wink:

1 kedvelés

A folyást teljesen nem értem, az íz alakul és nem rossz, de a köpködést nem tudja elhagyni a tank.
Furcsállom, hogy a torokhatás sincsen annyira, de az már a legkevesebb :smiley:

Folyás: kevés a vatta gát, vagy nem fedi be a vatta a nyilást teljesen.

Köpködés: kevés a vatta, túl laza. Vagy túl híg a leves. Esetleg adhatsz még rá wattot, ha nem túl meleg még neked a gőz.

3 kedvelés

Lehet, hogy a coil nem klappol? Ezeket a tekereseket nem ismerem, csak a szalhuzalost​:roll_eyes: De már szegény annyi vattazast kipróbált, lehet, ott van a bibi​:thinking:

2 kedvelés


Ezt a huzalt használom és szerintem csak nem ezzel van a baj…

1 kedvelés

Megkerdezzük @Vaperina_Kinga - t!
Valamit itt említettél a huzallal kapcsolatban Kinga, szerinted ez jó huzal ebbe a tankba?

Bocsi, hogy mindig tudatlanul kérdezek vissza, de mi az a vattagát? :confused:
70/30-as lötyivel használom, mert a 50/50es nagyon köpköd. A wattot megpróbálom majd hát, de annyira magasra se kellene mennem, mert akkor meg ég és társai.

2 kedvelés

szia itt lesz minden nézd meg itt a vaperinan Tippek, trükkök! Mire figyelj! 3. rész - Vattázási trükkök, jótanácsok?

3 kedvelés

Szia @Ivett, bocsánat a késésért. Igen, szerintem jó lehet a Kizokuba is. :slightly_smiling_face: Én ezt használom jo rég óta most a DotMTL-ben van és szuper. :blush:

4 kedvelés

Semmi baj​:blush:Hát akkor a vattával kell variálnod még :grinning: @Philips103! Menni fog az, csak türelem!

5 kedvelés

Nehéz úgy kérdezni,hogy a kérdés ne tűnjön sértőnek. :slightly_smiling_face:
Bennem még az merült fel,hogy vattázás előtt a tekercset szoktad izzítani?

6 kedvelés

valahogy ennyire kell meg csinálni most csak vatta csere volt coil maradt ilyennek kell lennie a vattát meg ritkítottam kicsit​:blush::wink:





8 kedvelés

0,79 ohm és 14w adja is a finom limonádés levest​:wink::blush:nem szörcsög nem folyik nem ropog,köpköd jó ízes tank ez is a maga módján de én csak ritkàn használom mert kimondottan az asszonynak vettem ha égetne a poris gtx neki​:grin:

4 kedvelés

Huu, akkor megnyugodtam, hogy legalább a coillal nem lőttem mellé, köszi :wink:

2 kedvelés