Kizoku limit mtl rta

Sziasztok,

Úton van egy Kizoku limit rta tank felém. Azt szeretném kérdezni, h mtl felhasználóként milyen vattával és gyári tekeréssel a legoptimálisabb?
Az első felújítható kazánom lesz.
2 modom van hozzá, egy Wismec cb-60 és egy vaporesso drizzle fit 40.

Köszönöm, ha segítesz!!

4 kedvelés

Üdv!
@Andras_Barton nagyon jól megfogalmazta azt ami szerintem is nagyon fontos: a kazántér, tekercs és a levegőlyukak aránya.
Annyival egészíteném ki, hogy ha első felújítható kazánod lesz a kizoku akkor tekintsd meg Bleki videóját a tekerés készítésről egész estés mozi :smiley: de sokat lehet belőle tanulni nekem nagyon sokat segített.

5 kedvelés

Szia ahogy nézem a képet elég kicsinek tűnik a kazántér. Kanthal 26GA vagy NI80 28GA egyszálas huzallal próbálnám meg. 2,5 magon 6-7 menet. Ez kb.:0,9-1,2ohm 13-18W-ig szépen megy. A gépeid simán tudják. Én is hasonlókat tekerek 2 éve. Vattában Cotton bacon, Bravo cotton, Thread cotton (cipőfűző) mindet próbáltam most a Bravoval játszok. Ezen kívül üvegszál, de azt kezdő tekerőnek nem ajánlom jól adja de nehezebb vele az élet.

4 kedvelés

Köszönöm szépen!

4 kedvelés

Köszönöm szépen, tekerést egyenlőre még gyárit szeretnék használni.

Köszi, már néztem, de még párszor megfogom nézni.

1 kedvelés

Köszönöm szépen, de egyenlőre kész tekerésben gondolkodom.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
Tegnap végre megépítettem a hozzá adott coillal és vattával. Még van mit gyakorolnom, de nem is gondoltam, hegy elsőre tökéletesen fog menni.
Mégegyszer köszönöm a segítséget!

5 kedvelés

Szia Szilvia! :slight_smile:

Gratulálok az első sikeres építésedhez! :slight_smile: Szeretnélek megkérni, hogy válaszd ki azt a választ amely leginkább segített megoldani a problémát és jelöld meg Megoldásként. :white_check_mark:

Ehhez kattints az adott bejegyzésnél a válasz melletti 3 pontra, majd a Megoldás gombra.

  1. pontok

  2. megoldas

Ha esetleg nincs a válaszok között az ami a leginkább segített, akkor kérlek írd meg, hogyan csináltad, milyen útmutatót követtel és jelöld meg a saját válaszod Megoldásként. Ezzel segítesz azoknak, akiknél hasonlóan felmerül a fenti kérdés. :slight_smile: Köszönjük!

6 kedvelés

Szia,

Igazából mindenki segített, a tapasztalatok, a videók. Úgy építettem, ahogy a videókban csinálják. A huzalnál és a vattánál viszont a többiek által javasoltakat fogom kipróbálni.

További jó vapelést!

7 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.