Kísérletek - megoldások

3- 4000 Ft-ért aki tud szerezni eredeti Siren belsőt, ne tartsa magában. Bár az sem kizárt, hogy az összes Siren ugyanabból az anyagból van.

Azt gondolom nehéz ember vagy mész a saját fejed után azért kérdeztem itt feljebb ,hogy mekkora tankot fogad a modod mert van itt elfekvő tankom gondoltam oda adom de tartok töle,hogy ezt is kivégzed…

7 kedvelés

Így látatlanba hogy esküdjek meg rá? Csak annyit tudok közölni, a kis törpe mindene eredeti, karcmentes… De ami nem jön be valamiért, azzal mit kezdjek? Visszaküldjem?

Van itt más baj is…lezártam.

5 kedvelés

Kérlek @Mefeca fogadd meg amit tanácsolnak! Itt mindenki csak segíteni szeretne, nehogy valami olyat tégy amitől bajod lesz. Ha adnak fogadd el! A többiben is segítenek! Szeretném odaadni a Galaxies-omat! Hálás kis tank, és van hozzá AFC, ne ezen múljon az egészséged!

A tanulságok miatt nem moderálok! De kérem senki NE utánozza Ferencet semmiben!

16 kedvelés

Sajnálom Ferenc.

2 kedvelés

Köszönöm. Te egy angyal vagy. A kis törpe jól van, ugyanúgy, mint eddig is mindig. A By-ka visszaalakítva. Próbálgatom máskèpp igazítani a tekerèst benne.Volt benne sima huzal, azzal sem jobb. Függőleges tekerès èget, ahol nem èri vatta ès folyadèk. Fordított irányú tekerèst közelebb lehet vinni az afc- hez. Nagyon lent van ebben az afc. Mintha így jobb lenne. A kis törpèben nem kell a coilt nyomorgatni. Teljesen egyenesen minden jó. A By-kaban mintha a tekerést lejjebb vinni jobb lenne. Meg a nagyobb tank miatt több vatta is kell bele. Szóval a By-ka tankban minden az eredeti, Groszeibl János csak hiszi azt, hogy csináltam bármi visszafordíthatatlant. Elmentem az erdőbe, igaz, tegnap estig játszogattam a tekerésekkel, nem az afc alakja, hanem a pozicionálás számít az ízeknek. Bonyolult egy szerkezet ez. Mindent állítgatni kell benne, nem egy kezdőbarát, mint a Dvarw, de meg lehet tanulni. Talán a pilótavizsgát nem kell letenni a használatához. A Sirent ezek szerint el kell engedni. Akkor felajánlom @Kabak -nak a még felhasználható tarozékait, a 3 üvegpalásttal együtt.

Nem hittem ezt és nem is mondtam ezt csak az Igazat ha kérhetem…

Akkor ilyet miért feltételezel rólam? Mit is végeztem ki utoljára? Mert szerinted valamit kivégeztem. Ha nem a By- kara értetted, akkor legközelebb fogalmazz érthetően.

Rendben neked van igazad.De a keménykedést gondold át jól…

1 kedvelés

Ezt inkább privátban kellene megbeszélni. Ha egyáltalán érteném azt, amiket írogatsz…

Na látod ezt elhiszem ,hogy nem érted mit írogatok…

Szerintem senki nem feltételezett vagy hitt semmit. Felvázoltad mit szeretnél, de ami nem jó ötlet arról le akarunk beszélni. Mert az egészség a legfőbb szempont! Ezért is írtam, hogy itt a Galaxies, alig használom. Meglennék nélküle. Inkább odaadom, csak ne csinálj butaságot.

5 kedvelés

Kiderült, hogy tévedtem. Az ízekről nem a lyukak száma tehet. Viszont azt senki nem írta, mit kellene megpróbálnom helyette. Mármint a más anyagból készült szűkítőn kívül, ami nem is kell bele. Hogyan lehetne azt jól megtekerni, beállítani, az eredeti felállásban? Sajnos nagyon mélyen lent van ezekben az AFC, és a magas fala miatt nem is lehet rendesen belelátni. Sok kísérletezés árán jöttem rá tegnap, hogy még mindig a coil és az AFC távolsága a bűnös. Mindegy, hogy mit teszek bele, az a távolság felelős az ízekért. A Sirent meg a tegnapi napig soha senki sem említette, hogy ki kellene azt dobni. Pedig már éveken át úgy szívtam, és írtam már régebben is, hogy eltört, és megforrasztottam. De tegnapig erről senki semmit nem szólt. Erről ennyit.

1 kedvelés

Elnézést, de ezt a témát lezárom. Akinek esetleg további építő jellegű hozzászólása lenne az eredeti témához, jelentse ezt a bejegyzést és újranyitom vagy indítson új témát.

6 kedvelés