Siren2 tank belső alkatrész létezik?

Sziasztok. Jelenleg nekem 1 darab felújíthatós Siren2 MTL tankom van. A külső üvegköpenyt lehet hozzá rendelni, és már rendeltem is. De a belső tartozékokról az interneten nem találok sehol semmit. Pedig mintha a Facebookon már kérdezte volna valaki, és azt válaszolták volna, hogy van. De nem emlékszem, hogy milyen tankhoz? Az enyém is ugyanott tört el, ahol a coilt egy hernyócsavarral megszorítjuk, a huzalvéget befogadó rés túlsó fala eltört. A coil negatív (ház felőli ) vége ha jól nézem, sohasem fog letörni, mert az acélból van, De a belsőrész, amin keresztül az áramot kapja, valami könnyen törős réz ötvözet. Azt ahol a huzalt befogom, pótoltam egy csoki szorító darabbal, de a sok cserétől elhagyta magát, forrasztani akartam, de nagyon megszorítottam a másik végét, és ahol az áramot kapja, az a vége is letört. Szívesen látnék ajánlatokat nemcsak ennek javítására, hanem valani olcsó újraépíthetős MTL tankra is e helyett. Sikerült megforrasztanom mind a 2 törést, a forrasztóón úgy néz ki erősebb, mint az eredeti anyaga, de a lágy forrasztás nem egy életbiztosítás, olyan, mint amikor valamit ragtapasszal rögzítenénk jobb híján.

2 kedvelés

Szia Ferenc!

Én még csak komplett build deckkel találkoztam. Ilyen formában:

Ha írsz egy értékhatárt, könnyebb lesz behatàrolni az olcsó tank kategóriáját​:wink:.

3 kedvelés

Köszönom. 3 dollár az ~ 1000 Ft . Nekem pont egy ilyen kell. Nem baj az, hogy egy kicsit több, mint ami nálam eltört. A posta több lesz, mint az ára. Mi az olcsó? Ahogy nézegettem, a Siren is valahol ott van árban, 13000, akár a brünhilde. Akkor az enyém klón lehet? A fiam rendelte, nem tudom, honnan, talán az Ali babától, de az felébe került kb. Ha valaki használtan 50 % -nál nem kérne többet érte, az talán megfelelne.
Baj van. Ezen az oldalon nem tudok vásárolni. Csak az USA -ba szállít. Az országot nem lehet átírni, sem másra kattintani. Valami Európai lelőhely nincsen? Esküszöm, még a kínaiaktól is könnyebb rendelni.

2 kedvelés

Írtam nekik a vevőszolgálatra. Megkérdeztem, hogy csak az USA -ba szállítanak? Kíváncsian várom tőlük a választ.

1 kedvelés

Sajnos csak oda, nem engedett kosárnál mást régiót kiválasztani.