Kinek melyik az a tankocska ami nagyon bevállt a vape pályafutása során?

Én nem mondtam, hogy nincs igazad. :slightly_smiling_face: Csak az eredeti okot írtam le. KB. 5 éve mikor megvettem az első léállítós tankomat (A Kayfun-ok mellett a Skyline-t) akkor a gyártó azzal indokolta a léállítás szükségességét, amit írtam is, hogy az összes arányú liquiddel lehessen ezeket folyásmentesen használni. Azért 2016 nem most volt, akkor még az üvegszálnak is bőven volt létjogosultsága. Én is használtam Kayfun-t üvegszállal, és akkor bizony elég hasznos tudott lenni, mert azt elég nehéz volt normálisan migcsinálni, simán megfolyt bármikor egyensúly liquiddel. De pl. a Muji-val is simán megfolytak a tankok. Volt is fenn egy ilyen videó anno, hogy a pasas (már nem tudom ki volt az :thinking:) egy Bellus-nak (ami felültös) letekerte a top cap-jét. A tank Muji vattával volt vattázva és 20-30 perc múlva elkezdett könnyezni, onnantól cirka 10 perc alatt minden kifolyt belőle. Az eredeti ok, amiért kb 7 vagy 8 éve kitalálták a léállítást az ez. A nyomásra régebben nem fordítottak ekkora hangsúlyt. Csak simán nem töltöttük fullra a tankot. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ez egyre biztosabb, az alapján amit írsz. A Skyline esetében csak bekúszott egy fém lap és úgy állta a liquid útját. A Kayfun viszont feltekertem a deck alsó részét és ahogy összeért a két fém már el is vágta a liquid útját. Bár a V4 nem működött valami jól VG többlettel. De a Skyline meg félDL, ott simán működött a dolog, és jó is volt, hogy volt léellátó, mert eléggé megtelítödőtt a vatta ami miatt gyakran köpködött. VG többlettel nyitva lehetett akár teljesen is. :slightly_smiling_face:

Mondjuk én még nem láttam olyan tankot ami a nyomás miatt eresztett volna át. De az is igaz, hogy már nem kutatom olyan nagy hévvel ezeket a dolgokat. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

A Vapor Giant nekem totál kimaradt, tetszett mindig, csak nemtom… Nem jött az utamba. :slightly_smiling_face: Ha toldós volt, akkor elképzelhető. 2 in 1 :sweat_smile:

2 kedvelés

Nekem valahogy úgy néz ki hogy az első RTA amivel a felujithatosagot kezdtem és kicsit bánok hogy cseréltem az a lemo 2 volt (bar én azt hittem eredeti sztem nem volt az , de mindegy is volt mert számomra nem volt észrevehető , szépen tette dolgát ) , eleinte ugye az újdonság varázsa aztán félre raktam mert lett copy dwarv , az vitt mindent , később ugyan volt más is de ami most is van az a dwarv mellett Egy kayfun Mini szinten o se eredeti , viszont sűrűn nyúlok rá , bar volt meg egy a berserker V 1,5 ha jól emlékszem ami szinten másnál kötött ki , nekem ok a favoritok .

4 kedvelés

2009 -ben kezdtem Vapelni, próbálkoztam MTL tankokkal, de nem igazán jöttek be. Így hát elmentem DL irányba. Rengeteg tankot próbáltam, de legjobban az Aromamizer tankjai váltak be. :slight_smile:

Kb 1 éve hagytam abba az elektromos cigit, amikor a párom várandós lett. Rosszul volt az illatától :rofl: Vissza kellett szoknom a cigire. Mondanom sem kell, mennyire rossz volt az első szál… :nauseated_face:

3 napja ismét a Vape tábort erősítem, immár MTL -t használok. Olvasgattam róla, néztem videókat, és úgy döntöttem megpróbálom. Hát nem kellett csalódnom.

Most egy Thunder Head Creation Tauren Elite tankot használok. Azonnal beleszerettem. :smiling_face_with_three_hearts: Remek ízvisszaadása van, nem nehéz építeni, és a legjobb benne, hogy a hozzá adott szűkítőkkel, úgy variálod a tankot, ahogy neked tetszik.


16 kedvelés

Most már elmondom, a Bááááájjjjkkkkkáááá V9, SE, és Ammit RTA MTL! :wink: :+1: :facepunch:
Van egy eredeti Dwarv RTA MTL első szériás is, de az bontatlanul pihen a vitrinben, soha nem volt használva! :wink: :shushing_face:

5 kedvelés

Szia Tamás! Dvarwod nem utazna? Nehogy megromoljon a szekrénybe!

5 kedvelés

Hogy lehet az ilyet kibírni :thinking::thinking::thinking:azonnal üzembe kell helyezni ! És ha jobb mint a többi ? Lemaradsz róla…:grin:

5 kedvelés

Még nem tudom mi legyen vele olyan jól mutat a vitrinbe, de…! :joy: :rofl:
Nem vagyok tökéletes. Például belőlem is hiányzik a hiba. :disguised_face:

7 kedvelés

Szervusztok …mi is vált be az évek sorrán??:thinking::thinking:Mtl vonalon Hussar projekt x,Dl vonalon viszont qp design Violator ezek amik nekem szívem csücske :grin:

7 kedvelés