Kinek melyik az a tankocska ami nagyon bevállt a vape pályafutása során?

Szia @Ispy
Ha jó minőségű klont vettél akkor sztem csalódásmentes lessz a történet,egyszerű,de nagyszerű ez a tankocska​:v:

5 kedvelés

Szia @Janos_Groszeibl
Ha nincs,akkor meg le lehet gyártani belőle aki arra vágyik,1 furat az egész,én megoldottam anno,cikkeztem is róla itt,csak fogalmam sincs,hogy kell belinkelni​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm szépen kipróbálom ha hazaérek :grin:

1 kedvelés

:rofl::rofl::rofl:ezt is köszönöm :innocent:

1 kedvelés

Olvastam valahol…

2 kedvelés

+1 szavazat az NRG-re :slight_smile:

2 kedvelés

YFTK, de nem tudom ez milyennek számít, dvarwom volt tőlük, azzal nem volt gond.

3 kedvelés

Sziasztok! Jól eltűnt ez a téma a süllyesztőbe. Dvarw 16 MTL. Ettől hanyattestem, amikor először beüzemeltem, hogy ez a kis műanyag macskapöcs milyen csuda ízeket tud produkálni. Mikor leesett a tantusz, hogy a nevében a 16 az átmérőt jelenti, már kifizettem. Azután még megnéztem gőzlérparaszt videóját is, ahol agyonra dicséri, csak az építése nehéz neki, mert pici a belseje. Igaz, ami igaz, csak 2 mm-es magra lehet tekerni, a vastagabb már rövidzárlatot okoz. Csipesz, nagyító, semmi gond. Aki nagyobbat megtekert, annak megy ez is. Szerintem a szűk tér és a fémek erőteljes mellőzése a kazántérben, okozza az ízek ilyen brutálisan erőteljes tobzódását. A gőze töménységben szinte veri az igazi pipafüstöt. Az egyetlen olyan kazánom, aminek szívása hasonló élményt ad az analóg cigarettáéhoz. Az icurka-picurka coil hajlamos benne a hamar kokszosodásra, ez legyen a legkevesebb, hogy sűrűbben vattázom. De ezt még tesztelni kell.Lehet hogy néha sok volt a Watt, meg egész nap sokat szívtam. Elég semmitmondó kinézet, ronda, de finom, ahogy a reklám mondja valamelyik csokira.

10 kedvelés

Igaz ami igaz Dvarwok közül a legjobb…bár én ezt sem szeretem :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én a szépségről, és a könnyű szerelhetőségről már lemondtam. Ha egy igazán jó ízű tankot keresek, akkor ezekről le kell mondani. Mindegyiken van olyan dolog, amit őrült módon terveztek, sokkal jobb is lehetne, ha… Az én tankjaim: Siren: nagyon fent van a hatalmas üst benne, rövid a kéménye, ergo forró a füstje. Az ízei mintha a szomszédból jönnének, egy függönyön át. Mintha tejszínt nyalogatnék közben, olyan homályosak, lágyak? az ízei. By-ka v.8 Azért jobb ízű kazán, mert lent van az üstje, a kéményét a folyadék is hűti. Ami rossz benne: A zárókupak, ha nem a palásthoz, hanem a kéményhez záródna, lehetne a palástja kvarc üveg is, nem az a ronda műanyag polikarbonát? Nem tudni, annak a csavarmenetei milyen tartósak? Kicsit izzad ennek is a talpa, nem csak a Siren. A Dvarw hátránya, hogy annyira vékony attól ronda, nem is tudom, miért kellett ilyen vékonyra tervezniük? Meg az, hogy alulról töltős, és hogy nagyon pici a tankja. Lehetne hosszabb is, ha már ennyire vékony. Jobban kiegyeznék egy 22-es átmérővel, de ez van, ezt kell szeretni.

4 kedvelés

Igaz.De pl.a By-ka 8 hoz van gyárilag olyan palást ami fémre zárodik a klónhoz is van azt hiszem.Igen a Dvarwba én sem szeretem hogy szét kell szedni a töltéshez bár ehez is van felültöltös kiegészitő.Nekem by-ka eredeti van annak nem ízad a talpa lehet vastagabb anyagból csinálták az oroszok.

5 kedvelés

Ezen meg nem látod a folyadék beömlőket. Igaz, én kitámasztottam, hogy ne lehessen bezárni. Őrültek. Miért kell lezárhatóvá tenni a leves útját? Ráadásul a fém palástnál ezt nem is látod? Dryhited még nem volt emiatt?

1 kedvelés

Nem volt nem kell elfelejteni kinyitni.

2 kedvelés

Töltéskor összeszorul a két ellenkező menetes dolog. Elkerülhetetlen, hogy be ne záródjon magától. Vagy az enyémből akkor hiányzott valami, de megoldottam egy műanyag gyűrűvel. Az nem engedi teljesen betekerni. Nekem ez a megoldás egyáltalán nem tetszik. Sehol máshol sincs ilyen. Szerintem semmi szükség rá, hogy azt zárni lehessen.

1 kedvelés

Ha feltöltéskor nem zárod el a lé el látást és utána teszed rá a feltöltő nyilás sapkáját össze foshatja magát ezért zárható a lé el látás.Az össze szorulás meg lehet klón probléma…

3 kedvelés

Az O -gyűrű lehet, hogy túl vastag köztük. De honnan vegyek vékonyabbat? akkor meg lehet, hogy ereszteni fog még jobban.

1 kedvelés

o gyürüt lehet kapni nálunk akár csapágy boltba de ha rákeresel a neten találni fogsz.Szerintem a szorulás az klón betegség lehet a müanyagba kicsit megeröltették a fém záró kupakot.Az,hogy a lé el látást meg ki ékelted butaság volt belefog folyni feltöltés után a leves a mododba.A záró kupak felcsavarásakor a levegő tele fogja nyomni a kazán teret…Kellemes gőzőket.!

3 kedvelés

Ott van a kémény végén a bemarás és a szipkán a logó ezekkel tudod nyomon követni mennyire nyitod ki a lé ellátást

4 kedvelés

Meg lehetett oldani a berserkerrel is, tank feltölt, kupak rákapat a menetre, fejjel lefelé fordít, és akkor visszateker teljesen. Így is tudott persze szivárogni, de ha ügyes voltál akkor megusztad szárazon.

3 kedvelés

Nagyon jó gondolatmenet és igazad van. De az eredeti ok az, és amiért olyan bazi nagyok is az etetőnyílások bizonyos tankokon, hogy mindenféle arányú liquidet lehessen beletölteni, illetve nyáron, ha felére van csökkentve a nyílás akkor kisebb a folyás esélye. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés