Kinek melyik az a tankocska ami nagyon bevállt a vape pályafutása során?

Én nem mondtam, hogy nincs igazad. :slightly_smiling_face: Csak az eredeti okot írtam le. KB. 5 éve mikor megvettem az első léállítós tankomat (A Kayfun-ok mellett a Skyline-t) akkor a gyártó azzal indokolta a léállítás szükségességét, amit írtam is, hogy az összes arányú liquiddel lehessen ezeket folyásmentesen használni. Azért 2016 nem most volt, akkor még az üvegszálnak is bőven volt létjogosultsága. Én is használtam Kayfun-t üvegszállal, és akkor bizony elég hasznos tudott lenni, mert azt elég nehéz volt normálisan migcsinálni, simán megfolyt bármikor egyensúly liquiddel. De pl. a Muji-val is simán megfolytak a tankok. Volt is fenn egy ilyen videó anno, hogy a pasas (már nem tudom ki volt az :thinking:) egy Bellus-nak (ami felültös) letekerte a top cap-jét. A tank Muji vattával volt vattázva és 20-30 perc múlva elkezdett könnyezni, onnantól cirka 10 perc alatt minden kifolyt belőle. Az eredeti ok, amiért kb 7 vagy 8 éve kitalálták a léállítást az ez. A nyomásra régebben nem fordítottak ekkora hangsúlyt. Csak simán nem töltöttük fullra a tankot. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés