Kinek melyik az a tankocska ami nagyon bevállt a vape pályafutása során?

Sziasztok! Jól eltűnt ez a téma a süllyesztőbe. Dvarw 16 MTL. Ettől hanyattestem, amikor először beüzemeltem, hogy ez a kis műanyag macskapöcs milyen csuda ízeket tud produkálni. Mikor leesett a tantusz, hogy a nevében a 16 az átmérőt jelenti, már kifizettem. Azután még megnéztem gőzlérparaszt videóját is, ahol agyonra dicséri, csak az építése nehéz neki, mert pici a belseje. Igaz, ami igaz, csak 2 mm-es magra lehet tekerni, a vastagabb már rövidzárlatot okoz. Csipesz, nagyító, semmi gond. Aki nagyobbat megtekert, annak megy ez is. Szerintem a szűk tér és a fémek erőteljes mellőzése a kazántérben, okozza az ízek ilyen brutálisan erőteljes tobzódását. A gőze töménységben szinte veri az igazi pipafüstöt. Az egyetlen olyan kazánom, aminek szívása hasonló élményt ad az analóg cigarettáéhoz. Az icurka-picurka coil hajlamos benne a hamar kokszosodásra, ez legyen a legkevesebb, hogy sűrűbben vattázom. De ezt még tesztelni kell.Lehet hogy néha sok volt a Watt, meg egész nap sokat szívtam. Elég semmitmondó kinézet, ronda, de finom, ahogy a reklám mondja valamelyik csokira.

10 kedvelés