Ki mit szokott rendelni?

Van egy bp mods pioneerem, ez egy levegősebb mtl, dvarw mtl fl klón, ez szükebb mtl, egy ambition mods purity plus, ez meg álítható mindenre mtl. Illetve van egy precisio mtl, de ez már inkább szűk dl.

Modok meg mindenféle 1 akkus 18650-es, általában olyan 12 watt környékén mozgok minden tankkal.

5 kedvelés

Van itthon jópár aromám meg longfillem, de a Lemon tart az, ami legsűrűbben megfordul a tankjaimban. Nem azért mert, annyira odavagyok a citromos ízért, pl. kávé mellé egyáltalán nem illik, hanem mert ez hozza legjobban azt, amit az ajánlásoknál írnak, azt a régi citromos nápolyi ízt.

Egyébként ha citromos keksz ízt keresel, ezt még dicsérik: https://www.aromaparadise.hu/go-bears-mammas-dessert-lemon-sweetness-20ml-aroma

Van, aki szerint jobb, mint a Lemon tart. Egy próbát majd szerintem én is teszek vele.

5 kedvelés

Gyors kérdés,ha már ez felugrott ide.Úton van hozzám első gyümölcsös próbálkozásnak Red Astaire és Pinkman.Ezeket 70-30-ban hány százalékban keveritek?

2 kedvelés

Red Astaire 5-6%, de ha nagyon elszalad a paci akkor 8%, a Pinkman 10% alapból a jobbik fajtából, a narisari színű gyengébbik eresztésből elbírja a 12-15%-ot is bőven nálam.

4 kedvelés

Ah köszi Huszi és Viktor!Mèg jó hogy rákérdeztem,azt hiszem itt a la petit oldalán mindkettőhöz 15%-ot írtak.Valószínű ők lesznek az elsők a kóstolásban,ha odajutok,ezekre kevesebb érlelést írnak,mint a dohányosokra.De magamat ismerve 2-3 nap múlva úgyis rámozdulok az ajánlott hét helyett :rofl:

3 kedvelés

Red Astoire-t én 10%-ban, de az túlzó volt még nekem is, így 7% lett a jó. Pedig én mindenből édesre keverek. :slight_smile:

7 kedvelés

Hát akkor majd kezdésnek belövöm 7 felesre,mi bajom lehet tőle :rofl:Köszi mindenkinek!

5 kedvelés

Én simán tolom 10-12-ben a red astairt, igaz felesbe keverem red berries-zel, hogy ne legyen nagyon ánizsos.

Pinkmant egyszer vettem 2 éve, de nem jött be, az íze jó volt az első fél tanknak, aztán nekem nagyon kokszolt.

6 kedvelés

A pinkman-t látatlanban pont a leírt összetevők miatt rendeltem.Gyümölcsben rengeteg ízt imádok,kék szőlők,barack,körte ,mindenféle citrusok és berry-k ,de nem tudom hogy az ilyen mély édes szőlő-barack vonal menne-e,szerintem gyorsan besokalnék,ezért gondoltam ilyen narancs-grapefruit savanykás ízre …

4 kedvelés

Pinkmant elfelejtettem leirni. :sweat_smile: Az jó volt 9-10%-ban :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

7,5-ben és 10-ben lesz a próbakeverés akkor​:+1:

4 kedvelés

Sziasztok,
Már kb 3 hete pihen a dinner lady pink wawe. Ma megkóstoltam újra, még mindig nem jön be. Ha valaki szereti, és Kerepes közelében lakik, szívesen átadom. 60 ml longfill, 50/50, 6 mg nikotin alappal feltöltve.

3 kedvelés

Hát nem tudom. Én vagyok valami különc, vagy csak a bizarr fantázianevektől irtózom? De az olyanokat, mint a Vacsorázó hölgy, Kék villamos, Barna gorilla, messze elkerülöm. Volt még nálam a Red Astaire, de attól is hányhatnékom lett, amikor 30 ml-t rendeltem belőle egyben. Elsőre volt egy 10 millis, de abból csak a RY4 -be cseppentettem óvatosan, addig még ízlett. De önmagában az egy borzalom. Kábé ugyanúgy jártam a Heisenberg-gel is, a 10 millisből hozzá cseppentettem az RY4 - hez, ha olyan kedvem volt, tavaly rendeltem 30 millit, a fele még most is ott áll a polcomon. Tudom, a dohányos levesek sem láttak sohasem dohányt, de amelyiknél a képen dohánylevelek vannak, mindenféle gyümölcsöktől mentesen, olyanokat pakolom a kosárba. Esetleg még valamilyen fűszerrel, szegfűszeges, vaníliás, stb még elmennek, a valódi szivar llatát meg még csak álmaimban kergetem. A TPA Cubano valami dió ízű izé, emlékszem, nagyon régen kértem a trafikban kubai szivart, és nekem valahogy nagyon chillis íze volt, lehet, hogy a sok nikotintól, de voltak mások, amik jobban bejöttek. Sőt pipa, szivar, amiket idegenek szívtak, ergo nem én nyeltem le töményen, azok illata tetszett nekem igazán.

3 kedvelés

Kóstolj meg egy Black Note Kentucky -t, vagy egy Blendfeel Habanost-t 4-6 hét érés után :+1: vagy egy Azhad’s Old Times -ot. Ezek elég jól cigik, dohányokból. Utóbbi “félhamutálas”, az első kettő nem. Van th is.

5 kedvelés

Ezexerint beérett a Habanos? :smiley:

Még bentebb :grin: azt vittem a dojcs haláltúrára, annyira remek lett. 6-8 hét kell neki​:+1:
Mondjuk ez egy másik problémát generált… El fog fogyni :roll_eyes:

4 kedvelés