Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

A Brünci igen, az Ares nem biztos. De nem volt Ares 2-m. Az Ares 1 volt, szerettem is, és teljesen más volt az, mint most a 2.

1 kedvelés

Lenne még egy kérdésem…
Sony vtc6 3000 mAh 18650 akku jo választás lenne? Mert akcios áron van…

1 kedvelés

Igen, sokan használják itt is. Bár én a barna LG-re esküszöm.

4 kedvelés

Köszönöm szépen. :wink:

1 kedvelés


Ez lenne az?

2 kedvelés

Igen. Ez bírja a legtovább, mármint évekig minőségromlás nélkül. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

nekem az volt a szerencsém ugye annó én töltöttem a cigit az asszonynak de rá vettem az e cigire igaz előtte iqost tolt utánna pedig próbálta a vype e pen podot aztán ide jutottunk már szerencsére de jobb ez így neki is nekem is​:wink::blush::sweat_smile:

7 kedvelés

11 kedvelés

Beatrix ezzel a készülék áradattal meg levessel. Túléled az Orosz hadgyakorlatot Ukrajnába! :rofl:

5 kedvelés

Tudom…egy kicsit ráfüggtem​:joy:De most muszáj volt jeges liquideket vennem,hogy majd a gyümijeimbe tegyek egy kicsit​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ju-ice? :grin:

Nem mindennek tesz jót. Bár nagyon picike viszont megfrissíti az öreg likvidet.
Van banán és eper az Inawerától keverve.
Ménkű finom, és mentol nélkül is izmos a th.

Bár a Latakia adna ekkora th-t :roll_eyes:

:yum::coffee:

14 kedvelés

Megjött a futár…

Indul a keverés… :smiling_face:

13 kedvelés

24 bejegyzést új témára osztott fel: Covid állapotjelentés, kibeszélő

Szép napot mindenkinek, megérkeztek kettő új szerzemény van a pakkban, nagyon kíváncsi vagyok rájuk, csak győzzem kivárni a pihit! :facepunch:

15 kedvelés

Grat, elég tökéletes sornak látszik :+1:

1 kedvelés

A Cat aromák bejöttek? Én kettőt kevertem, és hagytam érni, de valami bűn rossz ízűek voltak. Igaz nem 6%-ra kevertem, hanem reflexből 10-re. Lehet itt lenne a bibi, és érdemes lenne újból próbálkoznom?

Szia @NudliJani :slightly_smiling_face:
Én is 10%-ban kevertem, úgy emlékszem. De nekem csípett mind. Maga az ízt is elnyomta ez a csípős érzés. Nem TH-s, hanem egyszerűen rosszak… :thinking:

Fel kell ütni Latakiával :grin:

Perique dohány ízt hasonlítsa már nekem valaki, valamihez, légy szíves. Milyennek képzeljem?
Ok, írhattam volna a dohányos aromákba is…

Jött nekem a múlt héten Revolute Absolum. Most próbáltam ki, és nem bírom nem leírni: hogy ez milyen… rettenetesen… borzasztóan… rossz…!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ilyen tapasztalatom még nem is volt. Konkrétan, mint amikor parfüm megy a szádba. Volt már liquid, ami nem annyira jött be, de az ízlésügyi dolog volt. Ez meg konkrétan: nagyon(!!) rossz(!!!), és igen, csak ismételni tudom magam :sweat_smile:

4 kedvelés